dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Metei

    A tu nasza sypialnia

    a tu ogólnie domek z róznych stron:)






    Niestety zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości, robię je aparatem w telefonie ale może ...
  2. Dziennik Metei

    Byłam dzisiaj na działeczce obejrzeć sobie nasz domek w pieknym słońcu.
    Przyjechali tez nasi murarze i wyciągali pozostałe stemple, wnętrza nagle zrobiły sie większe:)
    Nie mogę sie doczekać poniedziałku...nareszcie znów zacznie cos sie dziać na budowie.
    W poniedziałek tez zabijamy otwory okienne i wstawiamy nagrzewnice, no i niedługo będą nam robic kominek ale póki co musimy załozyc alarm i wybrać firme monitorującą.
    Jejku, niech ta zima sie w ...
  3. Wymarzony domek?!

    Okien w dalszym ciągu brak - wmawiam sobie że w przyszłym tygodniu na pewno się pojawią - za wiele się nie dzieje na budowie, Panowie skończyli chyba elektrykę, jak nie będzie zbyt dużych mrozów to może zaczną robić podłogówkę, resztę rur od wody i kanalizy i chyba montować regipsy na górze. Poczytawszy parę dzienników budowy zwłaszcza fragmenty o problemach z fachowcami zaczęłam się zastanawiać co lepsze : generalny wykonawca czy też do każdego etapu budowy szukanie ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Dysplazja wtórna.

    Praca w górnej łazience ruszyła jak żółw ociężale.

    Do stacji Łazienka Gotowa dojedziemy miedzy 13 a 26 lutego. Właśnie na czas ferii wyznaczyliśmy sobie ostateczny termin oddania łazienki do użytku.

    Podłogi w salonie wyłożone dywanami w celu uniknięcia dyspazji wtórnej u naszego czworonoga. Co się porobiło ...
  5. Dziennik Ewy (EZS)

    Dzisiaj zaczęłam mącić. Popatrzyłąm na naszą działkę i zapytałam sama siebie dlaczego uciekamy pod płot, skoro można budować z przodu. Z grubsza nasza działka wygląda taK: przód 6 m a tył 32 m. Taki trójkąt prostokątny. Chciałam narysować, ale nie umiem wklejać obrazków z dysku. Może mi ktoś pomoże...
    No więc wymyśliliśmy budowę wzdłuż tego boku 32metrowego, ślepa ściana odsunięta od granicy o 3 m. A wczoraj pomyślałam, że możemy się posunąć do przodu ...
Strona 1 z 2