dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ivonesca - dziennik budowy

    28 stycznia 2004

    Minął prawie miesiąc od kiedy pisałam…..czyli już cały miesiąc mieszkamy. :D
    Zleciało to szybciutko…..i chyba po tych wszystkich przeprowadzkach jakie do tej pory mieliśmy (w czasach studenckich co roku z akademika na wakacje i po wakacjach z powrotem, potem też jeszcze co najmniej z 4 razy)….samo wydarzenie przeprowadzki nie było jakimś wielkim wydarzeniem…..ale jeśli wziąć pod uwagę, że jest to pierwsze NASZE WŁASNE ...
  2. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Plan dzialania na najblizsze dwa miesiace:

    - skonczyc montaz ogrzewania (kanaly),
    - zrobic ocieplenie poddasza (bez regipsow na razie - za duza wilgoc w domu jeszcze),
    - zrobic instalacje gazowa wewnatrz domu,

    i potem, najlepiej tego samego dnia - ale w co ja wierze:

    - montaz okien,
    - montaz drzwi wejsciowych,
    - montaz bramy garazowej,
    - podlaczenie pieca co,
    - realizacja przylacza pradu,
    - wlaczenie gazu.... ...
  3. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Dzisiaj rano rozliczylem sie z dekarzem. Zajelo mu dwa dni poprawienie obrobek przy kominach (zrobienie od nowa) oraz dolozenie kawalka szczotki pod jednym z gasiorow (bo okazalo sie, ze moi "wspaniali" zapomnieli :evil: :evil: :evil:
    Koszt robocizny: 750zl :(

    Mam nadzieje, ze juz teraz bedzie dobrze.
  4. Dziennik budowy Spartakusa

    Mamy pozwolenie na budowę :D :D :D :D
    Dziennik budowy już kupiony i ostemplowany.
    Teraz muszą tylko puścić mrozy i zabieramy się za pracę.
    Presja oszczędzania pieniędzy na wszystkim z myślą o budowie jest straszna, ale na pewno warto.

    Tata pracuje przy komputerze nad ilością budulca.
    Uwaga! Teraz nie spadnijcie z krzeseł.
    Rysuje ściany zewnętrzne i nośne z dokładnością do każdego bloczka betonowego. :roll: :roll: Zaznaczone ...
  5. dziennik Moiry

    Wczoraj chyba obudziliśmy się ze snu zimowego, trochę się działo.
    Upatrzyłam sobie drzwi zewnętrzne firmy Dziadek (model 003) sosnowe, ocieplane za 1780 zł - trochę się zdziwiłam, że niby ocieplane, ale tylko 55mm grubości. Pani w składzie oczywiście pospieszała strasząc wzwyżką cen od lutego, więc pomimo nieuruchomionego jeszcze kredytu postanowiliśmy zakupi te drzwi.
    Ale moja mama umówiła nas u jakiegos znajomego stolarza, który robił drzwi dla niej - ...
Strona 1 z 2