dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Dziś będzie odcinek w pełni tragiczny, choć ja podchodzę do całej sprawy z iskierką nadzieii ale też i z pewną życiową rezygnacją...

    Coby was nie trzymać w niepewnośći- nasi sąsiedzi wzdłuż całego długiego lewego boku działki (na ok. 45m płotu) wystąpili o warunki zabudowy- chcą zbużyć dom, bo wystąpili o warunki zabudowy na 4-kondygnacyjny blok, który ma stanąć na miejscu ich domu... I co wy na to?
    Bo my - :o :o :o :o :o :o :evil: :evil: ...
  2. Dziennik budowy Jolli

    Zakupy są bardzo męczące, wczoraj biegaliśmy 3 godziny po Leroy Merlin.
    Powiedzmy ,że mamy wszystko do salonu i holu gres polerowany , gresy w beżach do kuchni, gres do garażu, żółto-beżowe do pokoju gospodarczego , no i aville citron do małej łazienki. W czwartek jak byliśmy w sklepie to właśnie te kafelki wpadły mi w oko, ale mąż powiedział, żebym wybrała coś tańszgo avilla kosztowała 47 zł plus listwa 8 i kafelka dekoracyjna 14zł. Wczoraj patrzę a cena tych ...
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    A co tam, niech Wam będzie , nie mam nic do stracenia. Kafle jeszcze nie kupione 8) :lol: .
    Będą z kolekcji Tubądzina .
    Podstawowy kolor - ochra (żółtawy z żyłkami kremu i beżu). Jaśniejszy (krem) , mozaika i dekor będą jedynie wstawkami .
    Właśnie teraz główkuję nad tym, gdzie i jak te wstawki umieścić. Pomysły jak zwykle zmieniają się jak w kalejdoskopie :wink: . Pewnie do ostatniej chwili będę kombinować 8) :wink: . Najbardziej w tych kaflach ...
  4. domek dla szóstki

    I znów minął tydzień. Codziennie do późna na budowie, to znaczy - w domu. 8) Za to w domu – to znaczy w mieszkaniu - bywamy jak w hotelu. :wink:

    W poniedziałek na moją prośbę panowie porzucili prace na dole i zaczęli układać panele. Do środy skończyli całą górę i pokój babci. 8)





    Dzięki temu mogliśmy zacząć ...
  5. W-27.12a z wykuszem

    25.01.2007 - Oto zdięcie naszej budowy. Kto odgadnie gdzie co jes?? :-)


    P.S. Beton komórkowy już zapłacony czeka na składzie budowlanym, nawet go widziałem.
Strona 1 z 5