dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pierwszy śnieg - nowe życie

    Wczoraj wszystko wysprzątałam i już przygotowałam grunt pod przeprowadzkę.

    Dzisiaj przewiozłam wszystkie książki ( a było ich trochę) i inne pierdółki z szafek i regałów. Potem mąż pomógł mi przewieźć regały i szafki ubraniowe, a także 1/3 naszych rzeczy.

    Już jutro wszystkie nasze rzeczy będą w nowym domu ))

    Chcę tego bardzo, ale też boję się jak to będzie, czy damy sobie radę? Czy ogarniemy dodatkowe obowiązki? Pewnie będzie ...
  2. kredyt i inne takie

    umowa kredytowa podpisana (ulga, że to już z głowy...), po wcześniejszym baaaaardzo dogłębnym przeryciu wszystkich paragrafów - głowy mieliśmy jak dynie, ale przynajmniej podpisy składaliśmy z jakimś takim spokojem wewnętrznym

    mury zrobione, w najbliższym tygodniu więźba, potem wykańczanie szczytów i deskowanie / papowanie. Następnie zabić otwory dechami i...

    ...tyle szanowni państwo przed zimą potem tylko ciepłe kapcie i grzane piwo i byle ...
  3. Fundamenty 9.10.2012

  4. chwilówki bez bik i krd

    Jederman z nas zetknął się z rychłą wierzytelnością „chwilówką”. W wszelkim mieście wykryjemy instytucję pozabankową, jaka specjalizuje się w udzielaniu tego modela wierzytelności. Czym są chwilówki, że strużecie w15minut.pl faktycznie dużym zaintrygowaniem? Chwilówka jest plonem pozabankowym, który ujmuje się oschłym periodem spłaty, niezbyt wysoką wartością obciążenie oraz rychłą uchwałą. Specyficzną cechą chwilówek jest podobnie minimalna doza formalności, w dużej mierze przyspieszone ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: point, tend, understand Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Okna

    W końcu się zebrałam aby uzupełnić wpisy.
    W poprzednim wpisie informowałam o montaż okien zgodnie z planami 22 września przyjechała ekipa wstawiająca bramę garażową (trzech panów) oraz ekipa do okien mąż plus trzy osoby. Montaż poszedł sprawnie , efekty jak dla mnie są super.
    OKNA PCV PROFIL SCHUCO CAVA CT 70 5-cio komorowy kolor indian , brama i rolety są w kolorze antracytowym.
    przed montażem



    ...
Strona 1 z 4