dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Agusi & MARCO

    W następnym odcinku

    Opowiem Wam mili jak zabezpieczyć iglaki na zimę a jednocześnie wzmocnić w SIŁĘ I POTĘGĘ


    przesyłam buziaki dla wszystkich pa pa
  2. Dziennik Agusi & MARCO


    TARAM TARAM TARAM
    A oto i nasz MALUCH -trochę brzydkawy i nie przypominający gruszki ale liczy się sztuka no nie :P :P :P :P :D :D

  3. Dziennik Agusi & MARCO

    A oto wiekopomna chwila :

    Jak obiecałam tak daję - rodzyneczka jedynego --jakiego grusza w tym roku po raz pierwszy wydała na świat. Nie mówiąc juz o tym jak długo go trzyma i nie ma zamiaru go puścić na ziemię, pomimo że liście już dawno opuściła. Chyba nie może się z nim rozstać :P :P :P
    Tym zdjęciem i pozostałymi proszę się nie sugerować że są liście było robione dużo wcześniej.



    ...
  4. Dziennik Agusi & MARCO

    Złota jesień ---taka mogła by być dla mnie, pachnąca, kolorowa, ciepła jesień.
    Zapach zasuszonych liści drzew owocowych wprawia dodatkowo w niepowtarzalny nastrój. Nic więcej nie trzeba prócz bliskich, krzesła, słońca, liści i nieba.....................
    8) :P :P
    Tak oczywiście dla relaksu .:lol: , :lol:
    A wracając na ziemię --TU ZIEMIA, TU ZIEMIA -- aby żyć i przeżyć do następnego miesiąca musimy szybko żyć i szybko się delektować dniem codziennym i pstrykać ...
  5. Dziennik Agusi & MARCO

    No jedna część już zrobiona i gra muzyka :P


    ]
    POLECAM :

    Super grabie --oczywiście metalowe mam na myśli, na dodatek są z regulacją(zwężenia lub rozszerzenia widełek), co pozwala zwykłemu śmiertelnikowi wejść w każdą szparę :D :D :D :D




    Dzieciom kupiłam grabie plastikowe zwykłe na dodatek (takie jak ...
Strona 1 z 9