dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    27-10-2004

    Odwiedzając Teleporażkę Polską dowiedziałamsię, że telefon w tym roku to byłby luksus :-? a neostrada na mojej wiosce to kosmos. Ma wejść w przyszłym roku. :evil:

    Drzwi się zakładają, parapey robią.

    Stwierdziłam, że wucecik w żółci to nie jest dobry pomysł i go przemalowałam :lol:

    Jutro śpimy na swoim a w sobotę przewozimy graty. Trochę mi żal, że cały proces budowlany za mną a z drugiej strony się ...
  2. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    No to się w końcu pochwalę... powiększyła nam się działka :P Kupiliśmy działeczkę od sąsiadów - tych fajnych, których poznaliśmy kupując tą pierwszą... Z jednej strony szkoda, że nie będą koło nas budować, bo ich polubiliśmy, ale z drugiej... mamy teraz całe 574 metry :lol: Niektórych z Was pewnie śmieszy ta wielkość, ale dla nas to naprawdę przestrzeń :wink: Szczególnie, że to będzie 240 metrów prawie w kwadracie z boku domu, więc całkiem konkretny ogródek ...
  3. No to buduję - kolejny inwestor

    Płyty GK praktycznie na górze położone (zostały obróbki przy 4 z 7 okien - ale zrobią to chłopcy dzisiaj do południa). I finito jeśli chodzi o rzeczy które chcieliśmy zrobić przed zimą. No prawie. Bo chcieliśmy zrobić ogrodzenie, ale jednak go nie zrobiliśmy. To znaczy - właściwie zrobiliśmy tzw. zerowe przybliżenie ogrodzenia. W sobotę rozciągnęliśmy sznurek pomiędzy słupkami krańcowymi ;) Bardzo to ażurowe ogrodzenie i zastanawialiśmy się czy po pierwszej nocy nie ...