dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Meb-a (M08)

    Drewno i Stal

    Wtorek 28/11/2006
    Godzina 8:00

    Okolice Warszawy, dwaj mężczyźni parkują pod zielona bramą jakiejś budowy. Wysiadają z samochodu bacznie uważając na wszystko co się dzieje dookoła. Ich szef Realizator kazał im zbadać teren. Dostali nowe zlecenie. Od dzisiaj to był ich nowy teren działania. Mężczyźni otworzyli bramę kluczami, które otrzymali od szefa. Zaczęli rozglądać się po ich nowej tymczasowej bazie. Fajna okolica - powiedział jeden - chyba ...
  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    M08L - z dziennika majstra powered by mario_pa

    Poniedziałek 20.11.2006
    Tak bardzo chciałem dzisiaj popracować, ale nic nie wyszło. Musiałem żonę zawieżć na lotnisko. Mario_pa nic nie mówi, pewnie nie ma zastrzezeń do roboty. Chłopaki się napracowali, przybili z 10 m2 papy.

    Wtorek 21.11.2006
    Znowu nie mogę nic zrobić :evil: , niech zasrany inwestor przyjeżda i mówi jak montować lukarnę.
    A mówiłem podnieść o 2 tremple. Ale wtedy byłyby ...
  3. Dzienniczek macio :)

    Fotek drenażu brak narazie :wink:
    Za to okna i drzwi zamontowane:









    pozdrawiam
  4. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

    Witam

    Niestety z niewielkim opóźnieniem ale to naprawdę nie moja wina.
    Sobota znów coś trzeba było załatwić; Niedziela no wiecie rodzina, spacery a wieczorem znów coś załatwić; Poniedziałek niestety do bani z powodu jakiegoś zatrucia (przypuszczalnie żona chciała mnie zgładzic za pomocą gofrów z bitą smietaną) :lol: :-? a wtorek to wiadomo praca, budowa, urodzinowe piwko. :D
    Tak czy siak niestety dopiero dziś zamieszczam zdjęcia z piątkowej ...
  5. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Jak ten czas szybko leci :roll:

    To był ciężki tydzień.
    Dekarze nie przybyli a właściwie to już przybyli (wczoraj) ale z tygodniowym opóźnieniem.
    Mirasa mama poważnie nam zachorowała.
    A ja niepokorna istota ścięłam się słownie z szefem z końcem miesiąca kończę pracę.

    Mamy też sukcesy na swoim koncie.Złożyliśmy papiery w gminie odnośnie wody( na cały zespół działek) założyliśmy konto bankowe komitetu wodociągowego,zamówiliśmy ...
Strona 1 z 6