dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek na Lubelszczyźnie

    A dzisiaj już było tak:



    Więcej zdjęć nie zrobiłam, bo właśnie jak panowie postawili szkielet i zrobili otwór na drzwi wejściowe, okazało się ze jeden ze słupów werandy wychodzi prawie na wysokości drzwi. Prawdopodobnie trzeba będzie wylać dodatkowy fundament pod słup. Trochę my na to nie zwróciliśmy uwagi, w projekcie niby jest ok, ale ponieważ pan projektant zapomniał ...
  2. Między nami i brzozami - Na każdą pogodę [dziennik sarahy]

    Ponieważ systematyczne prowadzenie dziennika mi nie wyszło, a jego uzupełnianie wstecz też tak sobie idzie ;) dla wszystkich ciekawych postępów na naszej budowie wklejam kilka fotek z ostatnich dni. Domek rośnie i nabiera kształtów.

    Pierwszy śnieg na naszym dachu!





    ...
  3. MILA w okolicach Poznania

    Na początku mieliśmy pomysł aby zrobić kuchnię murowaną, kupić tylko fronty i w ten sposób trochę zaoszczędzić. Poza tym podobał się nam taki surowy klimat cegły połączonej z płytkami. Zniechęciliśmy się już na etapie rozważań i przymiarek do wykonawcy.

    Robimy więc tradycyjnie, zamawiając meble i montaż w jednej firmie. Być może wyglądać to będzie w taki sposób:



    ...
  4. ROSSA no i zaczęło się

    Ludziska moi kochani właśnie patrząc na zegarek jakieś ze cztery godziny temu wróciłam z budowy lekko podchmielona z uśmiechem na twarzy , bo przecież ktos tę tradycję z budowlańcami musiał dotrzymać skoro mąż nie mógł bo kierowiec przecie (praca jeszcze go czekała), więc chyba z tego względu kac jutro mnie czekać będzie ,(kogoś musi nieeee?)
    a to dlatego że jak przyszłam na budowe i zobaczyłam to ........... :o
    gościu podlewa moje nieszczęsne zbrojenie ...
  5. Dziennik agikz

    Uwaga:



    tak, tak, dzisiaj formalnie przestaliśmy być właścicielami naszego starego mieszkania i mamy równo pół roku na wyprowadzkę :roll: :D

    dla wszystkich, którzy trzymali kciuki za powodzenie:

Strona 1 z 15