dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    No tak, wczoraj znów skończyłam czytać o 3.30 - a tu nagle za oknem śnieg. Niech pada - może zdążę z papierami do roztopów :):)

    Wczoraj mnie olśniło (forum:)) - mam wszystko co potrzeba do warunków zabudowy. Nie wiem co prawda jakie mam zapotrzebowanie na ścieki (na dobę lub na rok ) ale i tak pojadę - może uda mi się ich w tej gminie zbajerować?
    Projekt ma przyjść w piątek.
    W poniedziałek jestem umówiona z architektem (dziś zadzwonił) . ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    No tak, wczoraj znów skończyłam czytać o 3.30 - a tu nagle za oknem śnieg. Niech pada - może zdążę z papierami do roztopów :):)

    Wczoraj mnie olśniło (forum:)) - mam wszystko co potrzeba do warunków zabudowy. Nie wiem co prawda jakie mam zapotrzebowanie na ścieki (na dobę lub na rok ) ale i tak pojadę - może uda mi się ich w tej gminie zbajerować?
    Projekt ma przyjść w piątek.
    W poniedziałek jestem umówiona z architektem (dziś zadzwonił) . ...
  3. Dziennik ROZBUDOWY Macieja, Agniesi i Jagody

    28-12-2005

    Dzis odebralem decyzje i dziennik budowy ze starostwa. Formalnie budowa zakonczona.
    W domu mnostwo sprzatania. Kurzy sie jak diabli :( Podlogi byly myte z 8 razy... ale coz takie zycie. Na razie powoli sie urzadzamy.
  4. Mazurska chałupa komtura

    Widok z działki w kierunku północnym. W krzakach jest niezamieszkały dom. Widać fragment dachu.
  5. Mazurska chałupa komtura

    Widok od strony zachodniej z drogi prowadzącej do najbliższych sąsiadów (1 km)

Strona 2 z 4