dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Mazurska chałupa komtura

  2. Mazurska chałupa komtura



    Wjeżdżamy na działkę :D Z tej strony wjazd jest tymczasowy z powodu utwardzania właściwego wjazdu. Prace jednak zostały przerwane do wiosny.
  3. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Odcinek drugi :)

    Wracam do tematu: Nasz plan jest nastepujący: kupic działkę, złożyć wszystkie dokumenty, sprzedac nasz aktualny dom, czekać, czekać, czekać na pozwolenie( w naszych okolicach ok pół roku :-? ) , z pieniędzy ze sprzedaży starego domu postawić nowy w stanie surowym zamkniętym, wziąść kredyt....i wykańczać. Nie musze chyba dodawać, że im mniejszy kredyt trzeba będzie wziąść tym lepiej :wink:

    Działkę znaleźliśmy, podpisalismy ...
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Z tego wszystkiego zapomniałam wkleić zdjęcie z górnej łazienki. Popatrzcie jakiego mam zdolnego męża.

    Ścianka przy dłuższym boku wanny z lekkim spadkiem, aby woda wracała do wanny.
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Dzisiejsza noc nie była taka spokojna :-? .
    Wstawałam średnio, co godzinę, bo Bezan piszczał. Po kolejnej wycieczce postanowiłam nie zważać na jego piski i pozostać w sypialni. Niestety jego determinacja przewróciła płytę gipsowo kartonową zagradzającą wejście do salonu i schodów. Było około 6 nad ranem to już zeszłam, aby przygotować pierwszy posiłek. Aby odespać noc położyłam się na kanapie w salonie, zwiesiłam rękę, Bezan przy kanapie i tak sobie spaliśmy ...
Strona 3 z 4