dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kilka informacji

    W październiku nasz dom został otynkowany w środku. Wybraliśmy tynk cementowo-wapienny (tzn. ja wybrałem, żona bardziej chciała gipsowy) z firmy Caparol. Nasz wykonawca mówił że tylko tym robi bo podobno jeden z lepszych. Nie mam jeszcze zdjęci stanu po otynkowaniu.
    Obecnie jestem na etapie robienia zakupów materiałów budowlanych (wiadomo fakturki tylko do końca 2013 będą podlegać odliczeniom VAT). Kupiliśmy:
    - Styropian na elewację grafitowy i styropian podłogowy ...
  2. okna i drzwi

    Pod koniec września (chyba) nasz dom doszedł do stanu surowego zamkniętego. Zamówiliśmy okna firmy Plastimet (kolor orzech. pakiet 3 szybowy). Drzwi zewnętrzne wejściowe z firmy Juwent i bramę garażową Nitus. Tak więc od pewnego już czasu do domku można wejść już tylko mając klucze.
  3. Świstakowa Zygmuntówka

    Dawno mnie tu nie było, a sporo się działo od ostatniego wpisu. Zapewne wszyscy pamiętają, że kilka tygodni temu przeszedł przez Polskę orkan Ksawery, któru wypchnął nam parę okien z folii i przyniósł ze sobą śnieg. Dla wszystkich spragnionych zimowej aury zamieszczam parę fotek naszego domku w zimowej scenerii.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	232125Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	232126Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	232127
  4. sufit podwieszany nowy filmik