dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. rASI domek - fotoretrodziennik

    Zwijałam się ze śmiechu jak ten krecik zaczął sadzić tek swoje kopce :lol: :lol: :lol:



    ...a potem
    przyszedł walec i wyru...
  2. rASI domek - fotoretrodziennik

  3. Dworek i ogród ró?any Moni

    Marzę o kuchni z takim dużym i przytulnym, ogromnym piecem kaflowym, drewnianym stołem i kredensem. Na stole porcelana malowana w delikatne róże, wazon ze świeżymi kwiatami ściętymi z ogrodu. Na ścianie stary zegar. Dalej skrzypiące schody na góre, obrazy, komody i kwiaty... To dom moich marzeń. Dom, który ma duszę i ciepło :roll: .

    wyszukane w Internecie - ciekawie wkomponowany piec z piekarnikiem i płytą ceramiczną:
    ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Marzę o kuchni z takim dużym i przytulnym, ogromnym piecem kaflowym, drewnianym stołem i kredensem. Na stole porcelana malowana w delikatne róże, wazon ze świeżymi kwiatami ściętymi z ogrodu. Na ścianie stary zegar. Dalej skrzypiące schody na góre, obrazy, komody i kwiaty... To dom moich marzeń. Dom, który ma duszę i ciepło :roll: .

    wyszukane w Internecie - ciekawie wkomponowany piec z piekarnikiem i płytą ceramiczną:
    ...
  5. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Korzystając z chwili wolnego wszytkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku dla wszytkich Czytających i Odwiedzających.

    Niech Wszystkim szampańską zabawę kacem wynagrodzi.
Strona 1 z 15