dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gaz

    2014 rok rozpoczęliśmy od zrobienia wewnętrznej instalacji gazu z odcinkiem doziemnym (od skrzynki w ogrodzeniu do domu). długość to 30 m w ziemi i z 12 po ścianach "wewnątrz".
    JCB 8018 -uwielbiam takie kopareczki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0391.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	245471

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0400.jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	245472Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0411.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	245473
    próba szczelności trwała ok pół godziny. panowie stwierdzili że ciśnienie nie spada wiec jest ok.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0408.jpg
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	245474
  2. tynki wewnętrznę

    Tak jak pisałem wcześniej tynki wewnętrzne zakończyły się 31 października. Dopiero teraz zmobilizowałem się żeby wrzucić parę fotek. przed tynkami podprowadziłem kanalizację pod przyszłe urządzenia. Wykułem też w ścianie rowek pod odpowietrzenie kanalizacji (fi 70). drugie odpowietrzenie będzie z kuchni (najprawdopodobniej bo zastanawiam się jeszcze żeby zrobić napowietrzacza - tak w sumie mam w projekcie ale wg. mnie wywiewka na dach byłaby lepszym rozwiązaniem).
    ...
  3. 2013 - podsumowanie

    Od jutra marzec, wygląda na to, że zima już za nami. Małe podsumowanie tego , co się udało i nie udało zrobić w ubiegłym roku
    A. Dokończyć ogrodzenie frontowe. W sumie zrobione. Kolidująca przybudówka została rozebrana, teren zagospodarowany, zbędny gruz wrzucony w wykorytowany wjazd nr 2
    B. Skarpa wschodnia. Podkładów wystarczyło na dwie skarpy - wyższą wschodnią i niższą zachodnią. Zdjęcia może kiedyś. Miała być fotorelacja, ale zadanie okazało się być wyjątkowo ...
  4. Ściany