dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zima nie daje za wygraną

    Dziś po pracy wizyta na budowie. Powrót - szklanka. Po drodze mijaliśmy kilka rozbitych aut. Byle jak się zrobiło. Na budowie spotkanie z wykonawcą w celu ustalenia dalszego frontu robót, w tym miejsc przekuć, jakie ma wykonać dla instalatora wentylacji. Ciężka praca, ale udało się chyba. Z Panem Instalatorem Wentylacji jestem na gorącej linii, ustaliliśmy lokalizację dziur.
    Panowie Hydraulicy obiecali, że zrobią podejście pod bidettę w dolnej łazience, tylko muszą ...
  2. Kuchnia zamówiona :-))))

    Uwaga, uwaga - dzisiaj zamówiona została kuchnia
    "Projekt kuchnia" zajął nam dokładnie rok. Rok temu poszliśmy do salonu z kuchniami, wybraliśmy meble i zamówiliśmy u architekta projekt.....

    Będzie taka kolorystyka:


    Wg naszego projektu:



    ...
  3. Uzgodnienia

    Witam
    Uzgodnienia techniczne odnośnie przyłączy elektryki i wod-kan odebrane. Czas na kolejne spotkanie z architektem i składam wniosek o warunki zabudowy...
  4. Mania

    Jutro tynki będą skończone, wyglądają naprawdę nieźle. Majster dzisiaj po zakończonej pracy przez tynkarzy sprawdzał poziomicą ściany i kąty, bez żadnych zastrzeżeń, ściany i kąty proste. Teraz z tydzień przerwy na podeschnięcie tynków i będzie wchodził hydraulik oraz majster od kominka. Zdecydowaliśmy się na podobny jak na załączniku, z niewielkimi zmianami, z rozprowadzeniem ciepła- wymuszonym do trzech pokoi. Koszt całej inwestycji 9 tys. zł.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komp1.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	103692  
  5. stal kupiona

    No to udało nam się wynegocjować baaaardzo dobra cenę za stal. Wykonawca kupił ją i policzył z 8% vatem. Tak więc wyszliśmy na tym super. Tym samym orzekł, ze za dwa tygodnie będzie już wkraczał na działkę i zaczynał wykopy!! Jestem przerażona że tak szybko
    Teraz jestem na etapie szukania drzwi. Myślimy o Adeco, ale zobaczymy jak nam wycenią.. Wcześniej chciałam Gerde SX20, ale jak poczytałam ogólnie o Gerdzie to mi sie odechciało
    Może macie polecić ...
Strona 1 z 3