dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budujemy naszego maluszka ;) !!!

    Chochliki jakieś wkradły się w poprzednim poście , wkleje tę wnękę o której pisałam( zdjęcie podkradłam udkowi -sorki)Tylko moja będzie pojedyńcza , za to wyższa . Myślę że cudnie to wygląda.Będzie ona na tej ścianie po lewej stronie .




  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    i taki prezent dostał mój synek z okazji wiosny:


    zdjęcie niewyraźne, ale widać pęknięte pączki :D.
    A było tak: synek znalazł na jesieni 2008 r. kasztan, który był pęknięty. Postanowił go zasadzić, w domu, w doniczce. Po jakimś czasie z ziemi zaczęła kiełkować roślinka :D, która urosła na 20 cm, wypuściła listki, a następnie wiosną je zrzuciła. Myśleliśmy, ...
  3. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    Wczoraj i dziś miałam ciężki dzień; jutro się pewnie nie ruszę :wink:
    Sprzątanie, sprzątanie, a dziś grabienie działki, porządkowanie terenu.
    Pogoda cudna, ptaki przepięknie śpiewały caluśki dzień, cicho, spokojnie :D.

    Z nowości w domu to mamy:
    lampkę nad lustrem w naszej łazience

    ...
  4. Dom w lawendzie długa droga do spełnienia marzeń

    prace z więźbą poszły bardzo szybko :), jestem mile zaskoczona , w sobotę więźba była skończona , fotorelacja będzie.........ale już z Polski :)
    hm..........w środę wyjazd :)a w piątek po 8 miesiącach zobaczymy nasz domek :)
  5. Szaro i minimalistycznie

    Tylko że co ja teraz zrobię jak mnie urzekł ten pokój szaro-różowy (w ogóle uwielbiam to połączenie kolorów, a te literki są po prostu śliczne!) ehhhhhh :roll:
    [quote=Lutajka]to i ja sie pochwale pokoikiem moich panienek, narazie jeszcze w starym mieszkanku ale mam nadzieje,ze za kilka miesiecy będzie już w domu, nowy i większy, jednakże w tym samym stylu.
    wszystko utrzymane w kolorystyce szaro-białej z dodatkiem różu nieodzownym kolorem każdej małej Damy ( naszczęscie ...
Strona 3 z 15