dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik pontypendy

    No i stało się, zakopałam się dzisiaj w tym błocku dojazdowym :( tzn na drodze gminnej. Ale dzięki temu poznałam kolejnego sąsiada, Pana Marka, z którym to postanowiliśmy ruszyć wójta za ... i coś zrobić z tą drogą.
    Nie mam pojęcia jak te dachówki dojechały ? Bo po tym jak zostawiłam samochód na środku błotnistej mazi i na piechotę dotarłam na budowę, zastałam dachówki , które pyszniły się równiutko poustawiane na paletach wokół domu a część z nich już ...
  2. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    Przyszła wiosna , zrobiło się ciepło i trzeba startować, przyda się też pewnie jakoś opić początek sezonu budowlanego ( to już mój drugi sezon budowlany :) Przyszła pora na tynki , ekipa przywiozła swoje "zabawki" tynkarze poleceni przez znajomych, przez dekarzy, widziałem ich robotę, i jestem przekonany że będzie zrobione jak trzeba, wybrałem tynki gipsowe z agregatu....przez całą zimę nie znalazłem ekipy do tynków tradycyjnych....a jak już byli jacyś to albo ...
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na POZWOLENIE NA BUDOWĘ zaczęłam odwiedzać hurtownie , składy budowlane oraz dla nacieszenia oczu - sklepy z wyposarzeniem wnętrz :D :o :roll:

    Pierwszy temat : dachówka.
    Próbowałam dokonać wyboru jaka ma być, tzn. jakiej firmy i jakiego koloru. Wreszcie się zdecydowałam . Zamówiłam ją przez firmę wykonującą kompleksowo dachy. Dali mi 7% VAT, więc cenowo przebili wszystkich u których pytałam (a pytałam również i u ...
  4. Dziennik Ged'a

    Poniedziałek 28.03.2006 --- Było piękne słoneczko, potem zaczęło lać, jest upał! 14 st. Śniegu w mieście nie ma, na wsi nie wiem.

    Konstruktor wreszcie zrobił swoje - 31 stron maczkiem. Jest projekt trumny.
    Parter prawie skończyłem, poszedł do konsultacji. Mogę ruszać z ławą, piwnicą, poddaszem, dachem i przekrojami - mam konieczne parametry konstrukcyjne. Ława wyszła 80x40 cm 8 x fi12 spro tego, ale tak wynika z obliczeń i warunków gruntowych, w razie ...
  5. CMyK-zimowa budowa Pruszcz Gd.

    28.03
    troche sie pozmienialo jest koniec marca ekipa raz nie przyjechala bo mrozy znowy chwycily i stwierdzili ze nie ma co sprawdzac gruntu :evil:
    ale w ostatnia sobote byli sprawdzili grunt czy nie jest zamarzniety uzgodnilismy szczegoly startu.

    Zaczynam w czwartek 30.03

    Na razie kupuje i zamawiam wszystko co potrzebne na start, deski juz leza przenoszone przez bloto z samochodu dostawczego ktory sie zakopal - jutro druga partia.
    Geodeta tez ...
Strona 1 z 4