dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. 1

    Witam!
    Zacznę jak chyba większość użytkowników forum... czytałam dużo i ... też chcę mieć swój BUDOMIĘTNIK (czyt. pamiętnik budowlany). Toteż i on.
    CDN
  2. malowanie dysperbitem i kanaliza

    Dzisiaj murarze kończyli budowanie ścianek fundamentowych, a potem pomalowali je dysperbitem. Po południu hydraulicy rozprowadzili rury kanalizacyjne. Widać już łazienki







    ...
  3. PIERWSZA TAKA ULKA - Jak zbudowaliśmy dom!

    O rany!
    Ale ten czas leci. Dawno tu nie zaglądałam.
    Okienka jednak będą po tynkach, bo nie zdążylibyśmy z montażem. Zwłaszcza, że panowie tynkarze zjawili się tydzień wcześniej, niż zapowiadali i właśnie tynkują. Od wczoraj.
    Zarzucili maszynowo pierwsza warstwę - w jeden dzień cały domek, oprócz 3 pomieszczeń. Dziś na górze robili już na glanc. Ponad 12 godzin. Nie wiem czy to takie dobre dla mojego tynku. Za 15 zł za metr kwadratowy.
    Materiały ...
  4. i jeszcze zdjęcia działki

    Nasza działka to pole ze skoszoną trawą. Wymiary działki ok. 37x27m. W tle budowy sąsiadów.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyzne1.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	1977   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyzne2.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	1978   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyzne3.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	1982  
  5. Dziennik budowy "Dom w lewkoniach" B&D

    Fundamenty zaizolowane:-) Jutro będzie rozwijana folia kubełkowa, przyjedzie kierownik budowy zobaczyć wykonaną pracę no i zasypujemy. Również został ułożony pierwszy rząd pustaków w garażu w celu zrównania poziomu garażu z poziomem domu. Jak widać nasza ekipa ciągle pracuje, za co im jesteśmy bardzo wdzięczni:-) A oto wizualny efekt pracy:

Strona 2 z 19