dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. IRMA - dziennik drogi przez mękę

    Nie mam dzisiaj duzo czasu niestety. Moge powiedziec tylko tyle, ze walczę z tą wielką niesprawiedliwoscia w hurtowniach stali, ale to chyba walka z wiatrakami. Mam nadzieje, ze dostane od kogos rade jak ten problem rozwiazac. Musze pogadac z konstruktorem, bo te belki są straszne :evil: Jeszcze mam pare dni czasu, bo stawiaja komin i leją nadproża, ale czas biegnie ...
  2. IRMA - dziennik drogi przez mękę

  3. IRMA - dziennik drogi przez mękę

    Zgadza sie, tez mam z tym ogromne problemy. Mnie co prawda konstruktor powiedzial, ze moge pospawac na murze, ale pełny przetop i pod osloną gazową (konstruktor IRMY z Archipelagu). Problem w tym, ze skubańcy nie chcą sprzedać równych odcinkow 6 i 7 m, tylko tak, jak piszesz. Ale wystarczyłyby 3. Jedną 12-tke tniesz na 2 x 6m i z pozostałych dwóch robisz 2 x 7 m. Powino wystarczyć. Tylko kto nam zwróci koszt za dwa ścinki po 5 m ? To koszt okoló 2500 zł wyrzucono w błoto ! Uważam ...
  4. Dziennik Jayer'a

    Bank wreszcie (po 6,5 tygodniach) pozbieral wszelkie papiurki. Szanowna Centrala zebrala sie do roboty i jakos udalo sie spisac aneks, podpisac weksle (My), i podarowac nam kilka innych niemniej waznych (bo bez nich nie ma kaski), do rozniesienia po Sadach Rejonowych i Urzedach Skarbowych. Na szczescie moge to jutro zalatwic...
    Na wiesc o tym, wykonalem szybki telefon do dealer'a Buderusa, czy da rady jeszcze w tym tygodniu. Oczywiscie podobno dostal nam sie ostatni piec z magazynu. Ciekawe. ...
  5. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Yuuuhhuu zaczyna sie coś dziać ..dziś kupiłam silikaty i klej....zdążyłam przed tym głupim podatkiem i mam za sobą najgorszą sprawę (a ile nie przespałam nocy.....ale to za mną).

    Zmiany w projekcie już zrobione, wniosek jutro również powędruje do Wejherowa. Za tydzień zbijam szopę :lol:
    I tylko patrzeć jak za tydzień będzie ślad fundamentów :lol:
Strona 1 z 2