dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Natalkowy pamiętnik :)

    no godz. 00:17 wreszcie chwila by napisać coś w dziennuki. By moim starym zwyczajem nie rozpisywac się za bardzo - napiszę tylko to co wazniejsze i z zamiarem napisania czego noszę się już od paru dni. Mianowicie : życie na "wsi", we własnym domu jest po prostu cudowne :) no po prostu nie mam słów, nie potrafię tego opisać. Wszystk jest po prostu super. Wygoda, prestrzeń, dziiś np. o 18.40 wyszłam z dzieciakami na spacerek, starszak na rower młody w wózku, chwila moment ...
  2. Dziennik - Z70 z pracowni Z500

    No i jeszcze info uzupełniające - zaczęliśmy 2 tygodnie temu :)
  3. Dziennik - Z70 z pracowni Z500

    Przed samym zakupem projektu pojawił się projekt Z70 i to na niego się zdecydowaliśmy
    Wygląda bardzo podobnie do Z31


    ale ma wg nas lepszy układ w środku - jest zresztą nowszym projektem od Z31.

    Więcej o projekcie Z70 na http://www.z500.pl/projekt/z70.html
  4. Dziennik Ged'a

    Klejenie styro jak widać trwa.
    Zszatkowałem odpady drewna budowlanego gdzieniegdzie odkopanego przy okazji prac łpatologicznych.
    Dowiozłem miału na następny miesiąc grzania CWU.
    Zniwelowałem moim ulubionym przedpotopowym instrumentem teren dookoła domu. To pod sznurkiem trzeba będzie sprytnie podnieść i zakamuflować. Libię idealnie płaskie powierzchnie.

    Podjąłem decyzję jak zrobić ogrodzenie od strony tej przyszłej skarpy - pod koniec działki ...
  5. Dziennik naLeśnika

    28.12.2009

    Dziś dostałem kolejną wycenę na wykonanie posadzki:

    1. Styropian EPS 100: 10,5 m3 x 115 = 1.207 zł netto
    2. Cement portlandzki 32,5R: 3,5 t. x 352 zł = 1.232 zł netto
    3. Folia 0,2mm: 200 m2 x 0,85 zł = 170 zł netto
    4. Taśma dylatacyjna: 5 szt. x 20 zł = 100 zł
    5. Włókna polipropylenowe: 18 op. (0,6 kg) x 20 zł = 360 zł netto
    6. Plastyfikator: 15 l. x 10 zł = 150 zł netto
    7. Styrodur + pianka pod ...
Strona 1 z 18