dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. okna cz. I

    montaż ruszył z samego rana. Okien jest sporo, do tego duzych, więc rozłozono go na dwa dni. Na budowie byłam w środku dnia, więc zamontowane była tylko częśc dużego fixu i parę ościeżnic. Ekipa pracowała do późna, reszta jutro. Pojawiła się też ekipa elektryków - mamy zamontowaną rozdzielnicę i parę pierwszych puszek. Jutro ma przyjechać rzeczoznawca i wydać wyrok co do dalszego finansowania.

    I pierwsze zdjęcia. Na razie wiele nie widać. Trochę widać ...

    Updated 28-04-2011 at 22:43 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. start

    Dziennik prowadzę od początku budowy czyli od września 2010 ale dopiero teraz zdecydowałem się na jego publikację - bez sensu jest pisać "do szuflady"...
    Tak więc na początek retrospekcja.
  3. już się cieszę

    Już się cieszę bo jutro jedziemy w końcu na działkę dokończyć spalanie gałęzi. I wreszcie będę widziała ją w całej okazałości .
    Donoszę, że udało się mi zrobić porządek z różami - zadrapań tylko kilka. I nawet spaliłam część niepotrzebnych gałęzi i pni z działki nazwijmy ją "mieszkalnej".
    Muszę jakoś rozróżnić działkę naszą osobistą i tą teściów gdzie mieszkamy...

    papa dobranoc
  4. Fundamenty, kanalizacja....

    W końcu przyszedł drugi kabel, ten na lampy - już rozłożony i zasypany, a z ziemi wystają tylko wypusty do podłączenia. Fundamenty już zakończone, zasmarowane i już prawie zasypane. W piątek zabetonowali wieńce. Od wtorku do dzisiaj trwały prace kanalizacyjne. Dzisiaj zaczeli wylewać chudziak.
    Zdecydowaliśmy sie na okna sokółki Elite 92 z szybą antywłamaniową, tym samym zrezygnowaliśmy z rolet-podobno nie stanowią żadnego zabezpieczenia...
    Dach chcieliśmy ...

    Updated 13-05-2011 at 12:15 by M&M&M-sy

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabel.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	56343   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanalizacja1.JPG
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	54405   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanalizacja.JPG
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	54406   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zasypki.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	22,0 KB
ID:	54407  
  5. mała galeria

Strona 1 z 5