dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Przed chwilą zatarabanił domofonem posłaniec Bogów zwany prozaicznie listonoszem. Miał dla mnie małą, standardowa kopertę, a w niej ... "Informacja o gruntach (do celów podatku rolnego)", "Informacja o nieruchomościach i obiektach budowlanych (do celów podatku od nieruchomości)" oraz pismo zaadresowane do mnie i Szanownego Pana od pewnego Pana Burmistrza informujące mnie, że zgodnie z art takimitakim, ust,takimitaki ustawy takiejitakiej mam obowiązek podatkowy... ...
  2. Chatka Puchatka, czyli nasze budowanie na odleglosc....

    no i problem desek rozwiazany : zamowilismy w ANDREWPOL za 126 zl/m2.
    Mysle ze to dobry wybor - mieszcze sie w zakladanej cenie, mam wszedzie te sama podloge i gleboko wieze ze te deseczki bede piekne :D takze zegnaj wykladzino, witaj deseczko debowa, postarzana 8)

    z mniej przyjemnycgh spraw, dzis dostalam wiadomosc od stolarza w ktorej mnie informuje ze montaz przewidziany na ok. 20 czerwca (mial byc 23 maja!) :evil: a najlepsze ze wzor ktory nam przy pomiarach zaproponowal ...
  3. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    I had a dream... Nazwijmy to majakami Słomianego Wdowca ewentualnie Blubrami Starego Marycha... Sen..., że podłogę na parterze domu fajnie było by zrobić z marmuru. Sen (albo i majaki) powstały po wizycie w pewnym sklepie, który cały został wyłożony płytami marmurowymi w kolorze jakby beżowym (przepraszam wszystkie panie, ale jako 100% facet rozróżniam tylko parę podstawowych barw możliwych do ponumerowania na maksymalnie trzech bitach)... Sklep ten wywarł na mnie tak niesamowite ...
  4. Dziennik Fraszków :) "Figa" [2008-20XX]

    Wczoraj był fajny/beznadziejny dzień (niepotrzebne skreślić). Pojechaliśmy na działkę z samego rana, szybka wizyta w castoramie - kupiliśmy zawiasy na drzwi, jakieś tam wkręty duperelki i zieloną :o deskę sedesową do WuCeta. Na 10:00 byliśmy umówieni z geodetą na tyczenie budynku jednakże... lało masakrycznie. Geodeta bardzo punktualny bo na działce był równo o dziesiątej no ale wiadomo że w taką pogodę nic nie zrobimy. Dostaliśmy tylko plan fundamentów jak to będzie ...
  5. Budujemy "Wojtka"

Strona 11 z 12