dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato Bikosy

    Po przerwie w pisance
    Pora na doniesienia z frontu robót. Hurrrrrrra!!!!!!!!!! Jestem na etapie zero!! Mam już lądowisko dla helikoptera- nie mam nietsety jeszcze helikoptera ale może już wkrótce. Mam zatoopioną w betoniku kanalizację poziomą. W poniedziałek pierwsze murowanie ścianek :lol:
    A z ciekawych spraw. Jako, że piasek spod domku nadawał się na zasypowy zamówiłam koparkę aby mi to wrzuciła. Panowie w tzw. międzyczasie "skakali" aby sie zagęścił. ...
  2. opowieści magmi

    No i może z tym mostem to nie jest taki głupi pomysł.

    Dzisiaj zadzwonił pan z naszej ulubionej hurtowni materiałów budowlanych, żeby nas z żalem powiadomić, że naszej dachówki, którą miał dostarczyć w przyszłym tygodniu... ach, jak mu przykro... nie ma...
    Mój mąż, na co dzień zawodowo mający do czynienia z podobnymi sytuacjami (niestety...), zachował zimną krew i zażądał wyjaśnień.
    Jak to, znaczy, nie ma? Skoro zamówiliśmy dachówkę ponad ...
  3. Dziennik budowy Spartakusa

    Teraz będzie bardziej optymistycznie. :P

    Od dwóch tygodni robimy chudy beton pod fundamenty. Najpierw przez pięć dni tata sam sobie pracował. W sobotę pomagała mu mama i mój brat (ja niestety miałam inne obowiązki). A od minionego poniedziałku mam urlop i razem z tatą obmierzam, kopię i wyrównuję łopatą rowki do betonu, tam gdzie kopać nie trzeba budujemy szalunki z dwóch desek. Kiedy tata załadowuje składniki betonu do betoniarki ja wyrównuję wcześniejszą ...
  4. Z Muratorem w ręku

    od jakiegoś czasu nie mogę edytowac postów (pojawia się błąd) i nie mogę usunąc wszystkich błędów i literówek., za co wszystkich czytelników przepraszam. :oops:
    u nas na budowie nadal wiele się dzieje...... wiem ze słyszenia.... :evil:


    GWC
    problemy z budową GWC praktycznie pojawiły się od samego początku. Nie mogliśmy się doprosić dokładnego projektu, potem wstępny kosztorys materiałów przekrocfzył nasze najgorsze założenia. WQ jakiś czas potem ...
  5. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Oj, widzę, że z chronologią to mi będzie na razie ciężko :wink: Cofnę się jeszcze do papierkologii.
    To był naprawdę ciężki okres: ciągle gdzieś goniliśmy, dzwoniliśmy, pisaliśmy - a efektów nie było widać :(

    Energa - nie podłączą nas, bo to nie opłacalne :o (słup metr od granicy działki, moc przyłączeniowa 23kW) - a w końcu nawet wywalczyliśmy przyłącze kablowe, tylko trochę sobie poczekamy, więc na razie mamy budowlane. Do przyłączy wod-kan ...
Strona 1 z 2