dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Maksia

    Podbitka na jednym ze szczytów
    28 maj 2005


    Jakoś tak się ostatnio składa, że soboty są dniami podczas których dzieje się na budowie najwięcej fajnych rzeczy. Tak też było i dziś. Dziś ponownie w obsadzie trzy osobowej. W planach rozpoczęcie robienia podbitki na zachodniej ścianie szczytowej. W tygodniu, podajże we wtorek kupiłem potrzebne panele PCV, listwy, kontrłaty, gwoździe i co tylko było potrzebne. Po rozstawieniu wysokiego rusztowania, rozpoczęliśmy ...
  2. Dziennik Maksia

    Początek gruntowania ścian
    27 maj 2005


    Po wolnym czwartku, którego nie można było spożytkować na cele budowlane, nadszedł kolejny wolny dzień. Tym razem już nie było żadnych przeszkód, aby pojechać na budowę i popracować na swoim. Aby jednak nie było tak różowo, to jeszcze drodze na budowę zadzwonił telefon, z którego wynikało że mam się natychmiast stawić w pracy, bo jest awaria i musze to bardzo pilnie naprawić. Efekt był taki, że zamiast zacząć ...
  3. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    28 maja 2005
    Dzisiaj pojechaliśmy z Beatką obejrzeć kolejną stolarkę okienną. Do tej pory widzieliśmy już okna wykonane na profilu Thyssen 3, 4 i 5 komorowe o szerokości profilu 60 mm z okuciami Roto i Roto NT oraz okna wykonane na profilu Brügmann AD 4 i 5 komorowe o szerokości profilu 74 mm z okuciami Siegenia wraz z rolką najazdową Roll-Royce i dwukomorową uszczelką zgrzewaną w narożnikach. Dzisiaj obejrzeliśmy propozycję firmy OKNOVID z Bydgoszczy. Produkują okna w ...
  4. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    27 maja 2005
    No i nie skończyli :evil: Pracują, pracują i końca nie widać. Byliśmy wczoraj, tzn. w Boże Ciało, i byłem też dzisiaj z samego rana. Podciąg P3 poprawiają, bo się pomylili (układali odwrotnie - ważne, bo w miejscu, gdzie kończyłby się pojedynczy garaż, idzie mocne wzmocnienie - grubsza stal), a zauważyli to nasi najlepsi inspektorzy budowy, czyli moja żona Beata i ja :lol:. Poza tym miałem do pogadania z głównym murarzem w sprawie ostatecznego terminu ...
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    28.05.2005r. Co tam na budowie.

    Strop podlewany regularnie; wieniec nr 2 wylany.
    Od poniedziałku stawianie ścian szczytowych, pod koniec tygodnia może przyjedzie drewno na więźbę i daszek będzie robiony :D .
    Poza tym gorąco okrutnie 8) 8) .
Strona 1 z 2