dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Strop

    Temat stropu zaczynał już być męczący. Nareszcie się udało.

    Efekt finalny:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	192403 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	42,5 KB
ID:	192404

    4 dni zajęło przygotowanie szalunków. Następnie z teściem zaczęliśmy zbrojenie. Kolana spuchły, palce pokaleczone, ale jest.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	192405

    Część (nazwijmy to) nośna siatki wykonana z fi12. Wiązana fi 8 i fi6 bo taką stal miałem i trzeba było zużyć. Generalnie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, strop, szalunki, zbrojenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. następny rok

    Właśnie przeglądam dziennik budowy i stwierdziłam że nie było mnie równy rok. Wiele osób budujących pewnie już mieszka a u mnie jak zwykle wszystko się ślimaczy .Więc napisze parę słów co nowego. Na jesień 2012 r zrobiliśmy fundamenty na dom, ocieplone zrobione odwodnienie na zimę zasypane ziemią,a budynek gospodarczy wymurowany i zimował bez dachu. A teraz właśnie robimy dach na budynku gospodarczym (a tak naprawdę to mój mąż sam robi ),zamówiliśmy dachówkę,jeszcze ...
  3. dzień 34

    2013-05-28

    dziś za niewiele się niestety działo
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0801.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	192383   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0807.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	192384  
  4. stan zero

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00733.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	67,8 KB
ID:	192714W zeszłym tygodniu firma zaczęła: zdjęła humus , geodeta wyznaczył budynek , wykopaliśmy fundamenty oraz zalaliśmy pierwszą warstwę betonu (chudziak). No i oczywiście jak to zawsze bywa zaczął padać deszcz i oto mamy fosę. Trzeba się na chwilę wstrzymać z szalowaniem i laniem betonu. Generalnie maj w tym roku nie jest przychylny zaczynaniu budowy. PoczekamyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00732.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	192278Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00735.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	192279Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00730.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	192277

    Updated 30-05-2013 at 16:03 by witro1

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Drugi etap budowy zacznie się w przyszłym tygodniu...

    Dzisiaj mąż rozmawiał z właścicielem firmy budującej, chcą przyjechać stawiać dom w..... przyszłym tygodniu - 3 miesiące wcześniej (Jezusie i Maryjo miejcie nas w opiece).

    Zazwyczaj ekipy się spóźniają, a tu taka wiadomość. Cieszę się, ale bardzo boję, bo dotychczas budowa domu była marzeniem, a teraz się ono spełnia.

    Fundamenty jeszcze nic nie "mówiły", ale jak będzie zarys domu, ściany, dach, no wiecie.
    Poza tym trzeba będzie śpiąc pośladki i zabrać ...