dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. nie mam na nic siły

    a nawet jeszcze nie zaczęłam się budować...

    Ograniczyłam się w tym tygodniu do plewienia trochę w kwiatkach. Mój Tata kochany po Komunii Młodszego kosił i kosił aż mi było głupio. Przyjechał na Komunię 350 km, i kosił nie u mnie tylko właściwie na posesji należącej do mojej teściowej. Ale jestem Mu wdzięczna bo jestem taka jakaś wypluta w tym tygodniu, że za żadną porządniejszą robotę nie potrafię się zabrać.

    Prawdopodobnie w nadchodzącym ...
  2. nikt nie mógł zrobić tego lepiej ...

    ... niż mój mąż
    Dzisiaj rano główny inwestor zawiózł mnie na cały dzień do pracy, wrócił do domu, zjadł śniadanie, spakował kiełbasę na grilla i pojechał z psem na budowę podmurować otwory okienne na wymiar podany przez firmę, gdyż w tej kwestii ma pełne zaufanie tylko do siebie, mimo, że były to pierwsze, jak do tej pory, prace murarskie w jego wykonaniu
    Wieczorem po powrocie poprosił mnie - "sprawdź wymiary otworów w umowie, bo nie jestem pewien, ...
  3. Mój półdziki kochany ogród! :-)

    Nareszcie znowu sobota! Mąż i córka jadą kontemplować jakieś stare motoryzacyjne cuda gdzieś do Warszawy, a ja z synkiem - kosić trawę, a raczej to "zielone" niepotrzebne, co z dziką fantazją i siłą rośnie na powierzchni naszej działki i chce zagłuszyć wprowadzane przeze mnie "cywilizowane" roślinki
    Synek był bardzo grzeczny i pomocny. Zdeptał w sumie tylko dwa selery i koniecznie chciał "pielić" truskawki (dosłownie), od czego musiałam ...
  4. sypialnia

  5. stan obecny

    To stan na dzień dzisiejszy a w poniedziałek znów przybędzie naszego domku i tak każdego dnia więcej...super
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1712.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	58321   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1719.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	58323   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1718.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	58325   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1577.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	58326  
Strona 1 z 4