dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Powoli do przodu :)

    Kredyt uruchomiony.

    Kosa spalinowa zakupiona.


    Działka zaczyna być widoczna - małż w wolnej chwili podgala powoli.

    Jutro dzwonić ma pan od studni.

    A wygląda to na razie tak:



    Uploaded with ImageShack.us
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110628062.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	63288  
  2. Wykonawco - przyjd?!!!

    Planując rozpoczęcie budowy wiosną 2011 r. już w grudniu roku ubiegłego zaczęliśmy szukać firmy, która zrobi stan surowy. Nie mieliśmy żadnej poleconej ekipy, rozesłaliśmy wici po firmach reklamujących się w internecie. Czyli - takich nieco większych. Inaczej niż większość budujących z forum szukaliśmy wykonawcy, który weźmie robotę i materiał. Wstępne kalkulacje pokazały, że nie powinno być to dla nas korzystne. Mieszkamy 30 km od budowy, oboje pracujemy, Mąż dojeżdża ...
  3. Wst?pna koncepcja ogrodu :)

    Dokumenty do pnb składamy w piątek

    Osobiście zdecydowanie bardziej lubię wnętrze naszego przyszłego domu niż elewację zewnętrzną...

    Tymczasem zajeliśmy się planowaniem naszego ogrodu, a to pierwsze wstępne koncepcje zagospodarowania działki, które przesłali nam panowie:
    Bryła domu nie jest idealnym odzwierciedleniem naszego projektu, panowie robili to roboczo na podstawie kilku rysunków i jest tylko zarysem, ze zdecydowanie za wysokim dachem i zbyt ...

    Updated 28-06-2011 at 19:24 by Karolina i Artur :P

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. niech się mury pną do góry!

    Po tygodniowym przestoju ekipa wróciła do prac. Podobno tyle schną fundamenty, ale ja doskonale wiem, że panowie wyskoczyli na inna budowę

    Na szczęście wrócili i mury pną się do góry! Nareszcie po 4miesiącach prac instalacyjnych i tych pod ziemią (wzmacnianie konstrukcji, kotwienie i instalacja zbrojeń, wykopy itp.), w końcu widać efekt naziemny… to cieszy! Doszliśmy również do porozumienia z kierownikiem budowy, ekipą i konstruktorem w temacie uproszczenia ...
  5. Biuro projektowe w ruch, a my mamy wakacje.

    Przed wyjazdem na wakacje zleciłam jednemu z miejscowych biur projektowych zakup i adaptację projektu UPB 329, dostarczyłam potrzebne dokumenty i wprowadziłam zmiany do projektu, o których pisałam w jednym z poprzednich postów. Wykonawszy wyżej wymienione czynności udałam się z familią na letni wypoczynek, z którego przdstawiam kilka migawek...., ach jak dobrze powspominać. Nie przewidziałam tylko jednego..., że oczekiwanie na projekt może się przeciągnąć do następnego roku, ...
Strona 2 z 4