dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ci?g dalszy papierologii i o tym, jak to Polak m?dry po fakcie.

    Witam ponownie, to już drugi mój wpis o tym tytule ale pierwszy, mam nadzieję pozytywnie ukończony, poprzedni "zniknął" po nieopatrznym wciśnięciu pewnego przycisku na klawiaturze w trakcie poprawki przedostatniego zdania. Po kilku dniach nie będzie dokładnie tak samo, jak było ale spróbuję. Lato 2007 minęło nam na załatwianiu różnych papierów potrzebnych do zbliżającej się wielkimi krokami budowy, na zbieraniu plonów min. truskawek, tudzież na spacerach po ...
  2. Więźba

    Wczoraj panowie zrobili/ zamontowali ?? więźbę dachową. Zmienił się nieco wygląd domu. Z miejskiego zrobił się wiejski Zawsze marzyłam o domu z płaskim dachem! Niestety warunki zabudowy na podwarszawskiej wsi są takie a nie inne. Może następnym razem, jeśli takowy będzie, uda mi się wybudować dom z płaskim dachem.
    Nie mogę narzekać bo u nas raptem 22 stopnie nachylenia ale zawsze to dach kopertowy.
    Na dzień dzisiejszy muszę wybrać parapety wewnętrzne. Mąż ...
  3. chudziak wylany ;p

    Sporo się ostatnio wydarzyło! Dużo było pracy, której nie widać gołym okiem. Ekipa się spisała świetnie! W końcu zostały skończone prace "nijakie"- teraz by się mogli na mnie obrazić moje chłopaki tak dzielnie pracują a ja tak lekko ich pracę i wysiłek nazywam "nijakim". Najpierw były wykopy, później fundamenty kolejno trzy warstwy bloczków betonowych (jakby się ktoś zastanawiał po co te 3 warstwy bloczków to odpowiem, że to proste- za głęboki ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Robimy ogrzewanie

    Piec już przyjechał. Zdecydowaliśmy się na model firmy Sekom model SKAM-P Premium

    ze sterownikiem COBRA PID z kolorowym wyświetlaczem TFT :

    Stoi już w kotłowni, a Panowie od CO podpinają do niego różne pompy i rurki i inne bajery, żeby wszystko sprawnie działało. Do tego zestawu zakupiliśmy bojler glamet 200 litrów stojący :
    ...
  5. 28.06.2011 Pojawiły się kominy i pierwsze kolory tynku.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolorki.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	63236Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominy.jpg
Wyświetleń:	259
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	63237

    Roboty wykończeniowe trwają , pojawiły się pierwsze kolory i kominy.
    Trwają prace nad rynnami i dachówką.
    Tagi - katalog słów kluczowych: hanlo living 149 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 4