dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jaśmin - dom Foczków

    28 czerwca
    Skończyli więźbę. Okazało się że coś tam nie policzyliśmy więc musiałem podjechać z przyczepką i dowieźć 6 klocków 14x14, zabrakło też 13 gwoździ.

    Trochę nie wiem kiedy można ogłosić stan surowy, bo schodów brak a więźba jest...

    Poczekamy jeszcze na schody :D

    Jutro jedziemy zdjęcia pstrykać więc powklejam.
  2. Jaśmin - dom Foczków

  3. Marzenia o własnym... podwórku

    Dziś mój kolejny debiut. Tym razem w roli glazurnika :D Postanowiłem położyć w kotłowni płytki na podłodze. Robota prosta, ale nie radziłem sobie z cięciem tego gresu, mimo że miałem i maszynkę do cięcia, i rysik, i szlifierkę kątową... to poddałem się po paru zniszczonych płytkach. Położyłem wszystkie całe, a na docinki muszę przeznaczyć kiedyś kolejny dzień i coś wymyśleć :cry:
    Płytki kosztowały mnie całe 13 zł za metr - gres techniczny, gatunek 1 :D ...
  4. Dziennik budowy - BetaGreta

  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 28-06-2008 - 22:08 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Od południa do wieczora spędziliśmy w domku :D
    Ale najpierw zakupiliśmy baterię do zlewozmywaka i....niestety muszę ją wymienić :( Jest trochę za wysoka,a zlewozmywak mam pod oknem i nie mogłabym do końca otworzyć okna do mycia.Szkoda bo jest bardzo fajna :( Były też inne ale ta szczególnie mi pasowała :-? Trudno będzie nieco inna.
    Ja dzisiaj sprzątałam,a właściwie to myłam okna w salonie i kuchni.
    W salonie mamy w wykuszu dwa fixy i trzeba je myć z ...
Strona 1 z 9