dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ged'a

    Szalują i szalują i wyszalować nie mogą. We wtorek rano, albo w poniedziałek wieczorem lejemy.


    Coś mi do piwnicy włazi...


    44074
  2. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    kupiłem wczoraj a dzisiaj przywiozłem na działkę 100 płytek chodnikowych.
    mam zamiar zastosować je jako podłogę w garażu (który mam zamiar kupić) i jeszcze gdzieś przed garażem żeby nie chodzić po błocie koło kibelka ze 2 sztuki i tak rozejdzie się pewnie wszystko.
    cena okazyjna sąsiednia spółdzielnia sprzedaje je za 1zł/sztukę, 50x50cm około 30kg wagi

    A transport odbył się dlatego dzisiaj, że przyjechał wujek Staszek. kawał drogi miał, ale przyjechał no i jeszcze ...
  3. dziennik świercza (projekt z14)

    27.07. ale 2006

    ..wczoraj minął rok od wkopania (tak naprawdę zaczęcia budowy naszego domu!) Dziś świętujemy....
    :D :) 8) :lol: :P :wink: :wink: :D :D :) 8) :lol: :lol: :P :wink: :oops: :D :) :wink: :lol: :lol: :-? :D :) :o :lol: :cry: :wink: :-? :P :D :) :lol: :cry: :wink: :cry: :lol: :lol: :lol: :) :D :lol: 8) 8) 8)
  4. Z27 l gl

    Witam po baaardzo długiej przerwie.
    Kiedy ostatni raz opisywałem nasza budowę zalewaliśmy strop a obecnie sa już wszystkie ściany, więźba, częśćiowo ocieplony dom. Za dwa tygodnie będzie stan surowy zamknięty i zamienimy sie w jaskiniowców, mieszkając w obawie przed złodziejami prawie na gołej ziemi. Ale co tam, czas szybko zleci, a do zimy powinny byc juz bardziej cywilizowane warunki. Woda juz jest, co prawda tylko w piwnicy, prąd tez jest, co prawda jeszcze nie w domu, ...
  5. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Po dłuższych przygotowaniach, ale to za przyczyną choroby brata, który się przeziębił po pracach w piwnicy swojego domu, dziś wreszcie rozpoczęliśmy wylewki na poddaszu. Na pierwszy ogień poszedł największy pokój, to będzie nasza sypialnia. Jutro trzeba będzie zatrzeć na gotowo i można zmieniać pokój. Jedyny problem to zaprawa, która powoli się kończy, miała wystarczyć na wszystkie sypialnie, a starczyła na jeden pokój.
Strona 2 z 5