dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowanie marzeń

    Kamień milowy zdarzył się dopiero dziś, a właściwie wczoraj, bo zrobiło się już po północy. Kamień czyli gres położony został na właściwie mu miejsce na podłodze naszego kuchnio-jadalnio-salonu.
    Tak wyglądało szukanie kąta...


    a tak inspekcja najmłodszego inwestorstwa
    ...
  2. Nasza przygoda budowlana!!!

    To była szalona przeprowadzka. Jeszcze w sobotę kończyliśmy kłaść podłogę w salonie, również tego dnia był kończony montaż schodów. W domu jeden wielki bałagan. Umyte zaledwie dwa okna. Ale co tam. Były schody, kuchnia i łazienka. Spakowani i myk do nowego domu. I tak to mieszkamy już drugi tydzień. :P :P :P To coś wspaniałego zrealizować swoje marzenia!
    Oto kilka fotek z naszego Tymka!
    Mała łazienka na parterze. :wink:
    [img][/img] ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Na 99% w poniedziałek!!!!!! 30 lipca uprawomocni się pozwolenie, architekt jedzie po stempelki do starostwa ( musi się pospieszyć bo wyjeżdża na urlop ) i ............. zaczynamy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nasz majster powiedzial, że jak tylko dostanie telefon ode mnie to już może zaczynać - my tylko musimy kupic tablicę informacyjną. :lol: :lol: :lol: :lol:
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj posadziłam kilka roślinek, wyplewiłam parę chwastów i zrobiłam fotki. Nie chciało mi się zbyt dużo pracować, więc układanie kostki brukowej wokół różanki zostawiłam sobie na jutro :wink:



    Maria Antoinette


    First Lady


    Obejrzałam ...
  5. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj posadziłam kilka roślinek, wyplewiłam parę chwastów i zrobiłam fotki. Nie chciało mi się zbyt dużo pracować, więc układanie kostki brukowej wokół różanki zostawiłam sobie na jutro :wink:



    Maria Antoinette


    First Lady


    Obejrzałam ...
Strona 1 z 24