dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ocieplanie fundamentów ci?g dalszy

    Pomału kończymy z ocieplaniem fundamentów. Byliśmy na budowie rano. Stasiu przyklejał siatkę do styropianu. Ja cięłam kawałki siatki. 1/3 zrobiona. Niestety w tym tygodniu za dużo nie możemy porobić, bo pracujemy od 14 do 22 h. Wstajemy przed 6 h, śniadanko i na budowę. Bardzo mało czasu. No ale tydzień się kończy i znów 1 zmiana, to będzie więcej czasu. Rano zrobiłam zdjęcia. Ze siatką już zapomniałam.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0038.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	67520
    ...
  2. ławy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8332.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	67506Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8372.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	67504Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8386.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	67505Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	100,1 KB
ID:	67507Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	67508

    i tak to po dwoch tygodniach bez pradu i tygodniu ulew mam ławy, niby nic ale cieszy ogromnie, podobno najgorzej jest zaczac, w przyszlym tygodniu rusza sciany fundamentowe, odpowiadajac na wczesniejsze pytania, dom jest w technologii tradycyjnej 24cm gazobeton i 20cm izolacji na zewnatrz, 40cm dach, mialo mnie nie byc w kraju jak bedzie ...
  3. okna i drzwi

    jutro wielki dzień od rana ekipa montażowa przyjeżdża założyć okna i przy okazji drzwi zewnętrzne. Na razie montujemy takie stalowe drzwi zewn zakupione w praktikerze i pan od okien obiecał że pomogą je założyć - tak więc od jutra powinniśmy mieć zamknięty domek - bez dachu ale zamknięty . Okna będą montowane w izolacji z taśmami termoizolacyjnymi, oby montażyści nie dali plamy bo nawet nie wiemy jak sprawdzić czy dobrze wszystko założyli .
    Jutro miała ...
  4. Hydraulika c.d.

    Etap podłogówki zakończony.
    Wszystko przygotowane do podłączenia pieca, koszt tego etapu - 14.200 PLN (materiał i robocizna). No cóż, ponad połowa domu w podłogówce, prawie 1000 m - to kosztuje. Pocieszam się, że podłogowe ogrzewanie zwraca się po 2-3 latach.
  5. 22 dzień

    Dzisiaj z kierownikiem budowy odebraliśmy ściany, drobne usterki będą niezwłocznie usunięte a w poniedziałek na plac budowy powinna wejść ekipa od stropu i dachu.
Strona 1 z 3