dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Najświeższe doniesienia z frontu robót budowlanych:

    Działeczkę MAMY JUŻ OGRODZONĄ (sztachetkami!!) z trzech stron! Do wykonania został nam tylko front, czyli najtrudniejsza część. Zbieramy wyceny bram wjazdowych, zastanawiamy się nad wysokością fundamentu ogrodzenia i rozważamy umieszczenie furtki, śmietnika, skrzynek (elektrycznej, gazowej, pocztowej), etc.

    Być może do końca wakacji płot będzie kompletny. Już teraz wygląda imponująco i wcale ...
  2. Dziennik budowy domku "prawie" pasywnego

    Komentarze do dziennika budowy domku "prawie" pasywnego

    Projekt prawie gotowy, już wydawało się, że nowych pomysłów nie będzie, ale po przeczytaniu analizy leśnego_ludka w wątku GWC - 100 sposobów zmieszczenia jamnika pod szafą chyba zrezygnuję z GWC powietrznego na rzecz GWC wodnego (glikolowego).
    Pod nóż pójdzie też ogrzewanie podłogowe. W zamian za to będzie ogrzewanie powietrzne.
    Pozostałe założenia bez zmian. :)

    c.d.n.
    Komentarze do dziennika budowy domku "prawie" pasywnego
  3. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Dzięki za serdeczne słowa :) Dziś rano mieliśmy odwiedziny forumowiczów, którzy przymierzają się do budowy Słoneczka też na Śląsku :) Życzymy im powodzenia, obiecujemy służyć radą i trzymamy kciuki!

    Magda wyręczyła mnie w odpowiedziach w komentarzach, kiedy montowałem listwy przypodłogowe w wiatrołapie i malowałem skrzynkę na listy kupioną na allegro. Skrzynka była ocynkowana a teraz jest czarny mat z patyną brąz firmy V33. Zdjęcia będą. Poza tym montowałem ...
  4. Dziennik Agusi & MARCO

  5. Dziennik Agusi & MARCO

    no i... nierozłaczni przyjaciele... wiecznie razem. Kubuś z lipca a Reksiu z września :D

Strona 1 z 5