dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    TO MEGALOMANIA?
    Cytat Napisał Agduś
    Z wrażenia zapomniałam zadać panom pytanie, które dręczyło mnie od dzisiaj (bo dopiero dzisiaj byłam w stanie spokojnie to przemyśleć) - zastanawiam się mianowicie nad tym, na grzyb wykuli nam dwie dziury w elewacji na czerpnię i wyrzutnię powietrza do rekuperatora, skoro powietrze powinno dostawać się do niego z gwc. Logicznie rozumując, skoro przekuli dziury w wylewce na gruncie i w stropie, żeby przeprowadzić tamtędy pokaźnych rozmiarów rurę, to po
    ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Jesień idzie, to trzeba było jeszcze raz na kominek popatrzeć, bo to przecież jego czas nadciąga....A że autor drewnianych części, czyli Pan Stolarz Artur też przyjechał robić cokoły, tośmy se tak razem popatrzyli i koncepcja kominka nam się zdziebko zmieniła. Przy następnej wizycie Pan Stolarz Artur przerobił więc nieco kominek, obramował drewnem okna (jedyna fotka jaką cyknęłam jest fatalnie nieostra, niedługo zrobię nową, to wkleję) i poopowiadał co zrobi na tarasie. ...
  3. domek dla szóstki

    Osiągnęliśmy wreszcie stan surowy zamknięty. 8)

    Prawie miesiąc od złożonego zamówienia zostały zamontowane drzwi. Mam klucze od domu! :lol:

    Drzwi są stalowe, w okleinie takiej samej jak okna i brama. Rzecz jasna „taka sama” jest pojęciem umownym, bo i firmy są różne, ale w sumie jakoś to wygląda. :roll:


    Drzwi frontowe mamy z szybką i wytłoczeniem, a do kotłowni zupełnie ...
  4. Do trzech razy sztuka

  5. Dziennik Małgosi i Piotra :)

    witam po dłuzszej przerwie (brak czasu na aktualizacje :) )

    podsyłam Linka do nowych fotek :)

    Jesteśmy już na finiszu :)
    zostało nam jeszcze parkiet, wylewka w piwnicy (wreszcie spokój z wilgocią ufff), schody drewnem obłożyć, drugie malowanie i kosmetyka z oświetleniem w kuchni oraz meble :D
    Jak dobrze pójdzie to wrzesień/październik się wprowadzimy :D:D


    Dodatkowo Panorama kuchni
Strona 1 z 5