dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Wczoraj znowu zrobiliśmy kroczek do przodu :) Wybraliśmy kominek :) i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni... Wystarczyła jedna wizyta w "firmie kominkowej" i proszę... :) Najważniejsze to wiedzieć czego się chce, a wtedy wybór wydaje sie dużo łatwiejszy... :) Czekamy teraz na wycene i mamy nadzieję, że nas nie powali ... :wink: Dzisiaj miałam tak napięty plan dnia (Dzień adaptacyjny w przedszkolu, wizyta z dziećmi u P. Stomatolog, imieniny Koleżanki), że zabrakło ...
  2. LIWIA - dziennik budowy

    I pomyśleć, że jeszcze 10 m-cy temu jeżdziliśmy na budowę... a teraz ...
    MAMY DOM !!!





    ...
  3. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Ekipa kontynuuje układanie belek i garów. Pan B. rozrysował na klatce przebieg schodów i po małej poprawce i mojej akceptacji wysłał mnie po deski na szalunek, bo te deski co mam są za wąskie. Kupiłem w Osinach, bo na Tartacznej nie mieli. Od razu pociąłem na składzie na odpowiednią długość, więc nie trzeba było taskać pięciometrowych dech :P



    To nad garażem (otwór na drzwi do kotłowni):
    ...
  4. Dziennik Agusi & MARCO



    A tu pokaże wam nowo zakupione meble ogrodowe - czyli 4 krzesła i stół. Dlaczego chwale się takim badziewiem ? poniżej wam odpowiem



    Zanim odpowiem na powyższe pytanie to wcześniej zareklamuje że tak powiem krzesła firmy --JARDIN -- super na nich się siedzi

    ...
  5. orle gniazdko Karolci i Daniela

    nareszcie odebraliśmy plan zagospodarowania

    jutro pora na odralnianie :-)
Strona 1 z 14