dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. elewacje

    po tym jak okazało się, że do kredytu będziemy musieli dołożyć ok. 200 tys. zaczynamy szukać oszczędności. O jednej z nich już pisałam kiedyś - będziemy rezygnować z części witryn, która przechodzi przez całą wysokość domu i wchodziła na dach. Wyceniono nam ją na 10 i 14 tys. netto bez montażu. Rezygnacja z części dachowej i zrobienie przeszklenia tylko na wysokość ściany wyjdzie nam ok. 2.5 tys. Druga rzecz to zadaszenie nad garażem i drzwiami z blachy VM Zink na ...
  2. elektryka, woda, kanalizacja, co, kominek

    Cytat Napisał uliar Zobacz post
    Cześć,

    na naszej budowie kolejny etap budowy, a mianowicie, kanalizacja, woda, centralne ogrzewanie, elektryka (w tym TV, satelita, internet, alarm), kominek a także z ostatnich chwil tynki.

    Parę zdjęć na temat wyżej wymienionych instalacji ale chciałbym na chwile zatrzymać się nad kominkiem. W jakiś sposób jesteśmy skazani na ogrzewanie gazem, żeby chociaż minimalnie od uzależnić się od gazu postanowiliśmy zbudować kominek z rozprowadzaniem ciepła.
    ...
  3. 28.08.2010

    pogoda po byku, położyli szalunki na wszystkie trzy balkony, terive nad wiatrołapem(11mkw), w kuchni i nad salonem, siara. Ta pogoda nie daje mi spokoju, na środę(01.09) planowaliśmy zalewać stropy, - ciekawe co z tych planów wyjdzie...? zamówiłem więźbę w czwartek i dachówkę koramic L-15 angobowana w sobotę - przez tą pogodę poczeka trochę...

    Updated 28-08-2010 at 20:04 by jaroo1975

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Te?ciowej Dedykuj? :)

    Taras gotowy :









    ...
  5. 28.08.2010 r. (sobota)

    Domek i garaż wytyczone.
    O godz. 8.30 wszyscy stawili się na działce, tj. ja, Oski (moj syn), pan geodeta z pomocnikiem oraz pan Darek (nasz budowniczy) z pomocnikiem.
    Wytyczanie trwało 2 godz.
    Pan geodeta ładnie sie zachował, opuścił parę groszy bez targowania (nie umiem się targowac)
Strona 1 z 2