dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj oficjalnie zaczelo sie u mnie budowanie. :D
    Panowie przywiezli spych i zdejmowali mi humus przez ponad 6 dodzin :roll: i zaplacilam za to 540 zl.

  2. M08 - w moim ogrodzie (mario_pa)

    Już nie wiem, który to tydzień budowy, nawet nie mam czasu na bieżąco prowadzić dziennika. Ale nie martwcie się, uzupełnię go żeby był jak należy. W międzyczasie otrzymałem wycenę okien ABA Wiktorczyk. Pełen wypas - 43 k złotych. :oops: by się.

    Budowa (ciąg dalszy) powoli zaczyna się rozkręcać. Przerwa trwała przeszło trzy tygodnie. Na razie to taka zabawa. Dzisiaj lało a miała być ładna pogoda.

    Na dzień dzisiejszy wymurowana została ...
  3. Dziennik MES

    Trzysetny post powinien być ciekawy i pełen treści :D
    Więc do dzieła.
    Pojawiła się długo oczekiwana ekipa od więźby i można rzec, że dokumentnie zagracili całą działkę. Wiązary i elementy leżą wszędzie i mam nieodparte wrażenie, że to nie wszystko.

    Ba zdążyli nawet coś wrzucić na górę. Czyż to nie piękny widok i to dokładnie po 3 m-cach i 10 dniach ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Meble w kuchni jak widać jeszcze bez blatów i nie wszystkie fronty zamontowane, a co za tym idzie bałagan :oops: :oops: :oops:
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Teraz fragment kuchni:



    Ze starymi meblami i sprzętami. W przyszłej 10 - cio latce pomyślę o czymś nowym. :D :D :D

    A teraz moja duma i super pomysł: spiżarnia - piwnica pod schodami:



Strona 1 z 5