dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Dzień 6 cd...

    Nie było tak źle :D, ale cały dzień spędziłem bezczynnie na budowie :-?.
    No może nie bezczynnie, bo pilnowałem ekipę i robiłem zdjęcia, ale jak na moje bardzo aktywne życie zawodowe, to to jest bezczynność :lol:.
    W dodatku ku wielkiej rozpaczy, w pośpiechu zapomniałem z domu zabrać aparat fotograficzny i byłem baaardzo niepocieszony :(. Dobrze, że miałem pod ręką telefon z aparatem więc wykonałem sporo ważnych zdjęć. Co prawda ...
  2. Dziennik budowy-Paradox-..projekt wlasny

    Moze nie bedzie to arcydzielo literackie ale trzeba od czegosc zaczac.....

    Czyli sam poczatek...jakis rok wstecz postanowilismy z malzonka remont naszego M (czytaj mieszkanie w bloku).....wiec ja praktyka nakazuje zasiadamy za stolem i obliczamy koszty i cio nam wyszlo?????

    Bardzo duzo naszych ciezko zarobionych zł........i nagle oswiecilo nas
    BUDUJEMY SIE!!!!!!

    Dlugo na efekty nie trzeba bylo czekac.....przeszukalismy lokalny internet w poszukiwaniu ...
  3. Dziennik Whisperów

    28 września2005

    Smród to smoły, czy też skarpet,
    Albo może kminku?
    Nie, to Whisperowie palą
    pierwszy raz w kominku!


    Anonim, 28 września 2005

    Co ja Wam będę gadał - patrzcie sami co mamy w chałupie!

    ...
  4. ELFOWE opowieści

    dawno, dawno temu....., musiało być dawno, bo dokładnie nie pamiętam daty.... w każdym razie w roku 1999 lub 2000, no najdalej 2001 pojechaliśmy z Bastkiem na zakupy i w jednym z jakże uroczych marketów nabyliśmy płytki podłogowe do kuchni i przedpokoju. Nie, nie mieliśmy domu, ani mieszkania, ale wpadł nam do głowy cudowny pomysł, by mieszkanie brata Bastka, które stało już jakiś czas puste, zasiedlić. Oczywiście myśleliśmy o tym aby owo od brata- szwagra znaczy- a ściślej ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Nareszcie praca idzie do przodu :)
    Więźba już gotowa :)
    Dachówki czekają, okna dachowe też :) W tym tygodniu zostaną zamówione okna :) i jak tylko panowie zakończą opracje pt. Dach bedą wtsawiane okna :)
    Przyszła jesień i trzeba zamykać chałupkę 8)
    Najprawdopodobniej jutro zrobimy Wiechę, ale jeszcze nie na 100 % :o :roll:
    A teraz zdjęcia są już lekko nieaktualne 8) Ponieważ od strony frontowej mamy już podbitkę :)
    To zaczynamy ...
Strona 1 z 4