dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    Jeszcze słów czy, zanim znów zapadnę na kolejny miesiąc w zimowy sen :wink: = a więc póki pamiętam i na serio:

    WSIOWA EDUKACJA, czyli buda

    Różne nam się wersje pałętały po czerepie, ale dobrze wyszło, jak wyszło /jakoś tak to bywa, że mimochodem a dobrze wychodzi -> albo to fuks chroniczny, albo umiejętność przekabacania, bo nie ma tego złego.../.
    Dziecię uczęszcza do wiejskiej i teraz widzimy tego rozliczne plusy - choć w fazie wątpliwości, ...
  2. Budujemy nastkę veech i jego kamanda

    Po pół roku starań, sprawdzania, biegania po urzędach i błagania o decyzje kupiliśmy wymarzoną działeczkę. 1140m2 brzmi dumnie z widokiem na Puszcze Kampinoska jeszcze bardziej dumnie :D
    Mamy tez nasz wymarzony projekt. Nastka z Archipelagu jest naszym strzałem w dziesiatke. Ten bajkowy dom postanowilismy jeszcze upiekszyc i upraktycznic. Jako ze taras w całosci wypadł po stronie zachodniej postanowilismy wysunac go dodatkowo na południe - 52 m2 do wypoczywania - bedzie dobrze ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Na naszych kominach pojawiły się czpeczki :)
    Od jutra pan hydraulik bierze sie z powrotem do pracy i tym samym będziemy kończyć temat ogrzewania :)
    My w sobotę zrobiliśmy sobie rajd po sklepach i wybraliśmy kafelki do górnej łazienki, będzie to kolekcja Castanio z Tubądzina w odcieniu zieleni :)
    Podziwiać można tutaj :)
    http://www.tubadzin.pl/html/kolekcja...kolekcje&typ=0
    W tygodniu trzeba zamówić kuchnię bo czas nas goni 8) ...
  4. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Moja Dorota robi kolacje a ja w tym w czasie wtrace swoje piec groszy. Otoz moja zona zrelacjonowala poszukiwanie dzialki powiedzialbym w bardzo lagodny sposob. Zapewniam Wam ze poszukiwania byly wrecz dramatyczne. Telefonowanie po ogloszeniach i szukanie ofert w agencjach to male piwo w porowniu w rozmowach w cztery oczy z "rdzennymi" wlascicielami i potencjalnymi zbywcami swoich nieruchomosci. Tak na marginesie poszukiwanie dzialki trwalo u nas okolo 5 lat - rozpoczynalo sie wczesna ...
  5. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Wracam więc dopisania tym razem będzie więcej o naszych perypetiach działkowych.Nasze poszukiwania działki zaczęły się w styczniu 2005.Wiązało się to ze zdecydowaną poprawą naszych funduszy(mieliśmy już jakieś swoje oszczędności a do tego mąż miał dostać zwrot pieniążków za mieszkanie służbowe :D :D :D .Na jednej z imprez nasi znajomi zwieżyli się że mają podobne marzenia budowlane. Więc mój mąż zaproponował szukanie działki pod bliżniak.Z początku nawet ...
Strona 1 z 2