dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek Avy i Marka

    A to mnie w sierpniu 2006 rozwaliło.

    Oto jak urzędy gmin unikaja płacenia podatków.

    Za przyłącze kanalizy do mojego domu (ok. 18m) ażyczyli sobie 1850 zł.
    I ok.
    tylko, że zamist fv dostałam UMOWĘ DAROWIZNY KWOTY PIENIĘZNEJ. :o :o :o

    paragraf 1:
    "Darczyńca oświadcza i zapewnia, że daruje Obdarowanemu kwotę pieniężną w wysokości 1850 zł"
    paragraf 3:
    "Podpisując niniejsza umowę Obdarowany oświadcza, ...
  2. Domek Avy i Marka

    HYDRAULIKA GATE!

    Na początek dodam, że miało być lepiej i taniej, bo zgłosił sie nam do pomocy "znajomy"
    Z racji, że zupełnie nie znaliśmy sie na rzeczy poprosiliśmy Pana o informacje ile może nas to kosztować i jak mu pomóc - może materiałów szukac na allegro lub w hurtowniach? ytaliśmy jaka metoda będzie tania ale nie najtańsza = najgorsza. Poprosiliśmy o pomoc w wyborze metod i porady - czy np. stac nas na podłogówkę jesli ma być niedrogo. ...
  3. Domek Avy i Marka

    teraz trochę o cenach, akcjach w miedzyczasie i innych zabawnych i mniej zabawnych elementach.

    kilka poniższych postów w trakcie gdy robi sie dach i czekamy na przylącza
    :wink:

    większe wydatki (nie licze "drobnych" "wyskakujących" faktur po 100-300 zł :evil: )
    100 000 zł - dom w stanie surowym otwartym z działką 2000 m2 (taaak wieem że to niesamowita okazja! :lol:
    2446 zł - pośrednik, czyli biuro nieruchomości (ADOMIS ...
  4. budowe czas zaczac :))

    GRZEJNIKI DZIALAJA NADAL BEZ ZARZUTU - CZYLI BEZ ANI JEDNEGO MOJEGO ODPOWIETZRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PODOBA MI SIE - PRZYJEZDZAM, DOKLADAM WEGLA I NIE MUSZE JUZ WYCHLADZAC PIECA DO 25 STOPNI ZEBY DOLAC WODY DO UKLADU I ODPOWIETRZYC GRZEJNIKI I ZNOWU ODPALAC PIEC I TRACIC TAM JAKIES 2 GODZINY CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO PARE MINUTEK I WRACAM DO DOMCIU
  5. Atena - historia pewnej budowy (wcale nie taka krotka)



    Zalewamy chudziaka. Jak widac nie jest to może po kolei, bo często chudziaka robi się dużo później. Jednak jest to duże ułatwienie zwłaszcza jak działka nie jest duża.
Strona 1 z 17