dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. A oto i nasza dzialka ;-)

    Witam

    po dość krótkich poszukiwaniach (jakiś miesiąc ) kupiliśmy działkę nie zastanawiając się za bardzo co dalej zauroczyła nas panorama a teraz trzeba kombinować ale dzięki forum wydaje się to łatwiejsze (czytam je już 6 msc)

    Poniżej zdjęcia naszej działki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101026038.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	98179   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20101026039.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	98180  
  2. Przemyślany M42c - realizacje

    Witam. Nasza firma wybudowała już kilka domów wg tego jakże przemyślanego projektu. Dom funkcjonalny i wszystko w nim jest właściwie rozplanowane. Oczywiście można dokonać w nim niewielkich poprawek, ale to już rzecz gustu i potrzeb. Służymy informacjami i podpowiedziami, możemy również podjąć się budowy pod klucz. Nasze realizacje Przemyślanego M42c na stronie : www.denovo-domy.pl. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy kolejnego domu wg tego projektu. Pozdrawiamy
    Tagi - katalog słów kluczowych: m42c, przemyślany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zaczynamy w tym roku

    Witam,
    Od około roku zajmujemy się z mężem przygotowaniami do budowy domu. Dotychczasowa relacja dostępna na: http://mojwymarzonydom.blogspot.com/
    Obecnie poszukujemy ekipy do budowy domu. Dopinamy też takie sprawy jak przyłączenie wody czy prądu.
    Mam nadzieję, że na wiosnę uda mi się wrzucić zdjęcia z budowy Nie mogę się doczekać.
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa budowlana poszukiwana, przygotowania Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zmiana formy prowadzenia dziennika budowy

    Zmieniłem formę prowadzonego DB z bloga na wątek tematyczny dziennik budowy dzień po dniu. Oczywiście przeniosłem wszystkie wpisy z tego bloga cóż niestety bez komentarzy.
    Ostatnie dwa wpisy to kopie z nowego DB.
    Zatem zapraszam do czytania i komentowania w nowym dzienniku budowy - link w mojej stopce lub:
    Forum -> O was -> Dzienniki budowy dzień po dniu -> Budowanie energooszczędnego Sfinksa.
    Jeśli ktoś nie lubi tamtej formy i woli bloga to informuję ...
  5. Stolarka budowlana

    Cytat Napisał rewo66 Zobacz post
    Stolarka budowlana czyli fachowa nazwa zupełnie koniecznych acz prozaicznych okien, drzwi i bramy garażowej.

    Dziś było spotkanie z szefem firmy wybranej do dostawy i montażu okien i bramy garażowej, no może i drzwi zobaczymy.

    Okna - będą białe z obu stron, profil 6 - komorowy, 3 - szybowe, wszystkie fixy nie dzielone (lubimy okna panoramiczne) - VEKA Ergono
    Drzwi tarasowe w salonie wym 200 x 230 przesuwne HS
    Drzwi tarasowe z sypialni wym. 180
    ...
Strona 1 z 2