dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Siedzę tak sobie przed kompem i sam nie wiem co napisać. Najchętniej napisałbym "przeprowadziliśmy się!" 8) , dodał serię wykrzykników i poszedł się schlać. Ale nie napiszę. Jeszcze nie. Na razie odebrałem dowód z nowym adresem. Pierwszy w życiu oficjalny nowy adres. Dziwnie jakoś. Patrzę na ten adres i mam wrażenie, że ktoś mi podmienił dokumenty.

    Jeszcze tylko podpiszę umowę z elektrownią (to jutro), poinformuję Urząd Skarbowy (może też jutro), ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Nadeszła wielko pomna chwila............ Tosieństwo zabiera się za dokumnetację zmagań z przeciwnościami losu. W dzisiejszym odcinku:
    -deja vu czyli odpowiedź na zagadnienie nurtujące wszystkich gdzie znikneła Tośka
    - życie pewnego dołu - zawarcie związku małżeńskiego dołu i pudełeczka
    - podłoga się zrobiła, można balować
    - euforyczna łazienka zachęca do oblubcji
    - oraz nowy rodział poradnika "Być księżniczką" czyli jak powstaje ...
  3. Szaro i minimalistycznie

    Małż właśnie obejrzał i mówi że mu się podoba ta wiśnia z szarym :lol: :lol: :lol:
    Tylko tak sobie myślę że szare ściany to wyglądają dobrze <=> są gładziuteńkie, czyli gładź gipsowa czego chciałam uniknąc... :roll:
  4. Koniczynka Anety i Radka

    panowie zasuwaja jak mróweczki, a w tym czasie mąż szykuje się do palenia w kominku na "kiedyś"


  5. Szaro i minimalistycznie

    [b]Koncepcja nr. 2[/b]

    Ponieważ małż stanowczo nie łyka mojej śliwkowej kuchni ani też ciemnego fioletu generalnie (bo że zimny), to pożegnałam się z koncepcją nr. 1 i pracuję nad kolejną - ile ich będzie to się okaże - w końcu się kolory tęczy muszą wyczerpać, nie? :wink:

    Ponieważ zawsze lubiłam czerwone kuchnie, to pokazałam na próbę. Połknął :D Połknął też wiśniowe :D

    Mi z kolei znudziły się beże i brązy, a do ...
Strona 1 z 15