dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    Zdziwienie

    jak w tytule ....zdziwił sie Synek jak przyjechał - minęło 5 tygodni od wyjazdu a tu tyle nowości :lol: Przede wszystkim dachówka - rzucająca sie w oczy z daleka , a we wnątrz - pokój Dawida i Kasi :o
    Nareszcie mam nowy aparat i teraz będe szalała ze zdjęciami - juz dzisiaj =zrobiłam kilkadziesiąt ( ale nie wszystkie umieszczę w dzienniku - na razie uczę się obsługiwać to ustrojtwo bez menu po polsku :cry: ). Jutro ( mam nadzieję uzupełnię ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    29-10-2004

    piątek

    A kuku :D

    Przeprowadzka jutro. Miało być dzisiaj na swoim ale nie daliśmy rady :-?
    Rano latałam za płytkami parapetowymi bo brakło 6 sztuk w końcu musiałamn jechać 25 km za miasto bo tutaj nigdzie nie było takich. Paranoja. Potem praca.
    Popołudniem zaczęłam pakowanie. Ile ja mam klamotów, mała głowa :roll: O 18:00 miałam dość a pokój tak zastawiony, że nie ma się gdzie ruszyć i jeszcze szafa do ...
  3. Manuela Beaty i Darka

    Ha :D
    No i dach skończony. Piękny Braas ciemny brąz. Okna dachowe też zamontowane. Udało się zmieścić je na górze we wszystkich pokojach, choć w planach w jednym nie ma.
    Teraz dłuuuuuga zima, a potem wiosną roboty znów ruszą pełnąparą
  4. Kasztelania pod zawłaszczonym herbem Kroje

    Kiej się Zbyszkowi głowa nieco ochłodziła, całe szczęście, że upały lata już minęli, od pomysłu swego co by pismo owe Warunkami Zabudowy i Zagospodarowania Terenu zwanym liberum veto potraktować zaniechał. Uznał bowiem, iż łatwiej nowe projectum znależć niźli z grodowymi się potykać.
    Takoż i rozpoczęły się poszukiwania.

    Acz dodam jeszcze, że nikt pisma owego przy pomocy veto nie potraktował takoś i mocy lexum ono nabrało
  5. Kasztelania pod zawłaszczonym herbem Kroje

    Tu towarzystwo zgromadzone na Forum Muratorum przestrzegam, iż póki prawomocnych wyroków, co do stawiania kasztelu swego nie mają, planów żadnych nie czynili newet w umyśleniu własnym, a tym bardziej famili swej.
Strona 1 z 2