dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    Witam po krótkiej przerwie. Niestety, już prawie grudzień.... jak wyjeżdżam do pracy jest prawie ciemno i jak wracam – już też, w związku z tym większość zdjęć mogę teraz robić tylko w weekend.
    U nas znowu coś się działo...

    W poniedziałek przyjechał do nas szef ekipy, która robi u nas dach. Pierwszy raz robią dla tej firmy, ale okazało się po kilku dniach, że są ekipą poleconą przez znajomego znajomego (od tej dachówki), więc się ucieszyliśmy, ...
  2. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Renderkow jakos jeszcze nie zrobilam, a raczej te co zrobilam nie nadaje sie na razie do pokazywania... :oops:
    Ale za to dwie kuchnie ktore nie tylko mi sie podobaja ale tez zalozenia podobne do moich.
    Scislej mowiac w tej pierszej ta rura troche za bardzo industrialna, a ta druga ciut jakby za elegancka dla rodziny z dwojka malych dzieci (vel honey monsters)
    Nawet mezowi sie podoba mimo ze najpierw prawie sie postukal w glowe na widok bialych frontow :D

    Ale ...
  3. Parterowe Ranczo :-)

    Powrót do domu i powrót na budowę... nawet trochę za tym tęskniłem :D

    W czasie naszej nieobecności przyjechała blachodachówka i niemal w całości znalazła się na dachu. Mieliśmy nieco oporów aby zlecać taką pracę pod naszą nieobecność, ale dekarz z "białej listy..." okazał się wcześniej sumienny, więc zaryzykowaliśmy. No i wygląda na to, że dobrze zrobiliśmy.

    Wcześniej oglądaliśmy jedynie próbnik tej blachy, a wiadomo jak ...
  4. Historia Szałasu ...

    Kolejne wieści z frontu

    Dzisiaj panowie geodeci wytyczyli nam dom na działce :) I to jest powód do radości 8) Trzeba jeszcze tylko jeden pień usunąc i troche piasku przesypać i bedzie cacuś malina :wink:
    Niestety są i minusy . Wyszedł na jaw kolejny zonk z adaptacji niestety :(



  5. Dziennik naLeśnika

    29.11.2008

    Już po szkoleniu a oto co dziś rano zastałem na budowie :)





    Mogę więc tym razem zameldować....mamy dach!!... a domek już teraz wygląda jak...domek :)


    a na tej fotce ocieplony jeden skos


    ...
Strona 1 z 9