dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Teraz trochę o naszym projekcie.

    Od kiedy pamiętam zawsze z przyjemnością oglądałam katalogi z projektami, wystrojami wnętrz itp. Kiedy przeprowadzaliśmy sie do pierwszego domu, liczba czasopism zalegających na półkach znacznie wzrosła :D (przy każdym sprzątaniu obiecywałam sobie, ze kiedyś powyrzucam papierzyska :P).
    To wszystko jednak nic! Prawdziwy szał sie zaczął, kiedy okazało sie, że musze znaleźć ten jeden projekt! Tak na poważnie!!! Na całe ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Po kolei:

    1.projekt leży na poczcie (nie wytrzymam, pojadę przed samym zamknięciem o 20.00)

    2. notariusz na jutro o 14.00 (no i dobrze, bo mam kilka spraw - to się przygotuję)

    3.byłam w gminie. Oczywiście jaja jak berety.

    Wręczyłam pani wniosek o decyzję o warunkach zabudowy. Wypełnioną ( w bólach) i mapkę z katastru.

    Pani popatrzyłą i pyta gdzie projekt domu.

    Nie ma , bo leży na poczcie. Chyba, ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Po kolei:

    1.projekt leży na poczcie (nie wytrzymam, pojadę przed samym zamknięciem o 20.00)

    2. notariusz na jutro o 14.00 (no i dobrze, bo mam kilka spraw - to się przygotuję)

    3.byłam w gminie. Oczywiście jaja jak berety.

    Wręczyłam pani wniosek o decyzję o warunkach zabudowy. Wypełnioną ( w bólach) i mapkę z katastru.

    Pani popatrzyłą i pyta gdzie projekt domu.

    Nie ma , bo leży na poczcie. Chyba, ...
  4. domek dla szóstki

    We wtorek po świętach architekt był w ogóle nieuchwytny (nic dziwnego chyba), ale w środę obiecał, że się odezwie. Ciekawe kiedy? :(

    Jacek jako osobnik nie znoszący bezczynności wrócił do nieco ostatnio zaniedbanej pracy społecznej. Hobby nieszkodliwe, nawet pożyteczne bardzo, szkoda tylko, że zupełnie niedochodowe. :wink:

    Dziś wreszcie przybył pocztą odpis naszej księgi wieczystej - 3 miesiące jak w mordę strzelił. Początkowo zjeżyłam się ...
  5. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Z mamą poszło lepiej niż sie spodziewałam :o a wszystko dlatego, że mój małzonek mnie uprzedził!!!
    Usłyszałam "tylko", że to moja sprawa, ze ma nadzieję, że wiem co robię itd... :roll:
    ...Czy ja wiem co robię?? wiem??? No kurczę, wiem????
    Pewnie że tak, cholera!!!
    Marzenia sa po to, zeby je spełniać, prawda???

    Tylko denerwuje mnie, ze większyść rodziny i znajomych patrzy na nas jak na wariatów :cry:
    Ale my im jeszcze pokażemy!!! :D
Strona 3 z 6