dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Aggi

    ciąg dalszy ciągu
    Właśnie na intencję ziemską kończę trzecią szklaneczkę pewnej mieszaniny. Bardzo dobrej. :D

    Ciekawe, co będzie dalej… czy mój ulubiony Zakład Energetyczny pozwoli się przegnać na sąsiednie, czy się będzie opierał. Gdyby się opierał wyślę męża. Skoro moje metody nie działają tam korzystnie, to może jego podziałają, bo ma zupełnie inne 8) .
    Przyznam się, że ten spłachetek gruntu, który zakupiliśmy to jest 2700 ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    A my mieliśmy randkę.......... z gościem z Warszawy... Murtor wysłał po licznych uzgodnieniach w nasze progi pana Redaktora. Ten człowiek musi kochać swoją pracę, słuchać od kolejnych bezkrytycznych wielbicieli peanów na cześć D07. 8) Przez kilka godzin ! :oops: Z próby zagadania go na śmierć wyszedł zwycięsko , aczkolwiek lekko chwiejnym krokiem. Dzielna jednostka.
    Uczciwie zeznaliśmy ile wydaliśmy , w jakiej kolejności i na co. Rany Julek odkryliśmy że mamy sklerozę, ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Uporczywie kontynuuję romans z medycyną. :oops: A że przykład idzie z góry to w moje ślady poszedł pan Płytkarz i pan Drzwi. Z tym że pierwszy posunął się jak na mój gust za daleko zamiast zwykłej grypy – wpakował się pod samochód i tuż przed świętami wyszedł ze szpitala. Cóż dobre w tym jest to ze chcąc ciąć po kosztach wszedł w kolizje nie używając własnego samochodu , a mimo to jest jedynie bardzo poturbowany. W ten prosty sposób przeprowadzka odsunięta ...
  4. Dziennik Aggi

    Dramatycznie przerwanego wątku energetycznego ciąg dalszy

    Dokonało się! Zawarliśmy dziś warunkową umowę zakupu małej działki rolnej obok!!!! Tak właśnie chcemy się pozbyć ZE z jego "małym domeczkiem" z naszego Hektara, niech się budują na tym obok, do woli... :D Gorzej jak stawią opór.... :x
    Przełamiemy?!!!!
  5. Dom w 9 miesięcy - Melgor

    Powyższe skłoniło mnie do poszukiwań innej technologii ścian.

    Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się ściana jednowarstwowa POROTHERM. Dla cegły 44cm współczynnik przenikania ciepła wynosi 0.36 W/m2k, a więc o niebo lepsze niż dla powyżej obliczanej ściany trójwarstwowej - a nawet 0.31 Wm2k jesli użyta będzie zaprawa ciepłochronna (dla cegły 50cm odpowiednio 0.29 i 0.31 W/m2k).

    Póki co zadałem wykonawcy pytanie, czy zmieści się w cenie (materiał ...
Strona 1 z 2