dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik Marsjanki

    ja tez mialam takie odczucia, ze po budowie... ;) ale ja humanistka... :wink:

    pzdr

    Marsjanka
    o komentarze do mojego dziennika prosze
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=19041
  2. dziennik Marsjanki

    22 i 23 grudnia beda dla mnie data graniczna - przelomem. kupilismy pierwsze materialy - budowa nagle zmaterializowala sie. nie spodziewalam sie, ze kupa pustakow, bloczkow, styropianu tak mnie wewnetrznie odmieni. znalezlismy niezla hurtownie (tylko 6 km od miejsca budowy). teraz pozostaje jeszcze znalezienie ekipy i mozna ruszac z budowa tak szybko, jak tylko pogoda pozwoli.

    jest jeszcze jedna sprawa, ktora mnie nurtuje - poniewaz musimy podniesc poziom dzialki (od 40 cm do 1 m ...
  3. historia jednej budowy

    29 grudzień

    wróciliśmy od architekta

    za adaptację ze zmianami --2000 bez zmian 1500
    za media 1200
    za ZUD 250
    za prowadzenie prac
    przygotowawczych do
    pozwolenia na budowę 500
    pozwolenie na budowę odbieram u architekta termin ok 15 luty 2004
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    29 grudnia 2003 c.d.

    Wróciliśmy do domku w drugi dzień świąt. Wychłodziło się trochę, tak że trzeba było dobrze palić. I weekend był bardzo pracowity – szorowanie, układanie, przekładanie, mycie, ustalanie gdzie i co itp., itd.
    Wczoraj młodsze dziecię przetestowało już – niestety negatywnie – kuchenkę. Nie widać płomienia więc położył łapkę – na szczęście płyta nie była już bardzo gorąca i nie oparzył się bardzo. Zbił ...
  5. Ivonesca - dziennik budowy

    29 grudnia 2003

    Pierwszej nocy kiedy spaliśmy w naszym domku (26/27 grudnia) śniło mi się że pogrzebacz i szufelkę z taką długą rączką trzeba było kupić razem z kominkiem, bo osobno to nie można….. i cóż my teraz zrobimy :lol: .

    Ale może po kolei….

    13 grudnia elektryk zawiesił lampy, kinkiety….w niektórych miejscach zawisły jednak tylko żarówki. Zrobił również światełko przed domem i śmiał się że do kuchenki to będę dzwoniła za ...
Strona 1 z 2