dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ula na Romantycznej

    Nasz domek nazywa się Ula a czemu na Romantycznej?
    To nazwa ulicy - bardzo mi się podoba.
    W sumie to położenie działeczki też jest ciekawe: kilkaset metrów do trasy A-1, kilka minut piechotką do centrum miasteczka, kilkanaście minut samochodzikiem do centrum drugiego co do wielkości miasta w Polsce i blisko do znacznej wielkości lasu i tylko te tory kolejowe
    Skoro teraz pod naszym balkonem przejeżdzają 4 numery tramwajów w tym 2 starego typu (dziwne że jeszcze ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Row wykopany i kregi w nim sa juz ulozone. Przywiezli tez kregi na szambo 12 sztuk. Szambo bedzie 3 komorowe. Wczoraj byl tez elektryk na dzialce i pokazal gdzie kopac na kabel, ktory bedzie prowadzony od slupa do domku. Energetyka pod koniec stycznia ma przyjechac podlaczyc skrzynke na slupie, elektryk doprowadzi nam kabel do budynku i zrobi tablice z bezpiecznikami, a dalej prad w obydwu budynkach bedzie rozprowadzal zoncius (jest elektrykiem z zawodu ale nie pracuje w tym fachu i nie ma uprawnien ...
  3. Dzienniczek macio :)

    Dziś odebrałem kolejną wycenę przyłącza wod.-kan. - 19 000 zl ... :-?
    może uda się troche zbić jak zamienimy studzienki z plastiku na betonowe :-? jedna studzienka plastikowa ok. 1000 zl a w projekcie mam cztery...
    Jutro przyjeżdża kolejny facet oglądać i wyceniać.
    I będę robił podłogę na styszku, i pewnie pojawią się jakieś foty z tego wielkiego wydarzenia :lol:

    pozdrawiam
  4. Z27 l gl

    Jestem po wizycie murarza, który bedzie nam budował dom.
    I tak:
    1. Fundamenty, piwnica i strop nad piwnicą 9800 zł
    2. Parter: ściany nośne, schody, balkony, strop 12800 zł
    3. Poddasze 2450 zł
    4. Ściany działowe 1000 zł
    razem 26050.

    Musimy wykonac poza tym wykopy: fundamenty i piwnica, a na strop parteru zamówic beton z gruchy. Resztę potrzebnego betonu ukreca sami. Jako że znamy się troche czasu, będzie trzymał dla nas termin ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    POŚWIĄTECZNE LENISTWO
    Pogrążona w tytułowym poświątecznym lenistwie jakoś nie mogę się zmobilizować do pisania.
    Jako rekompensatę wklejam zdjęcia naszego nadal niepołożonego linoleum.


    Organizując w pośpiechu święta, wyobrażałam sobie, jak to wspaniale będzie za rok. Prezenty WSZYSTKIE kupię dużo wcześniej, w hipermarketach moja noga nie postanie w ostatnim przedświątecznym tygodniu, upiekę ...
Strona 1 z 8