dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zaległości

    Nie miałam co do tego wątpliwości: za systematyczność 2!!!!
    Załączam fotki, stan na dziś.
    Z dodatkowych: zamówiliśmy okna- Oknoplast Thermic 90, kolor obustronny złoty dąb, już nic. Montaż pod koniec lutego dopiero.
    Zaraz po Nowym roku szukamy dodatkowych źródeł finansowych iiiiii pracujemy dalej.
    Życzyliśmy sobie, oby najbliższa Wigilia była już u Nas. Wszystko w naszych rękach
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PC040736_ch.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	65,4 KB
ID:	92164   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB260726_ch.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	60,7 KB
ID:	92165  
  2. Płyta z podłogówką na XPSie zrobiona!

    - 29-12-2011 - 22:07 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    JAk już pisałem budujemy szkielet na płycie fundamentowej. W grudniu, w ciągu w 2 tygodni zrobiliśmy wykop pod bliźniaka, podsypkę, kształtki boczne płyty z XPSu + 20cm XPSa pod płytę. NAtępnie podejścia wod-kan, odkurzacz centr., zasilanie kominka, główny przewód elektr. i podłogówkę - wszystko to zatopione w płycie i na koniec zalane betonem. Płyta gotowa. Teraz to już pogoda nam nie straszna, bo budując z drewna nawet mróz nie straszny.

    Obecnie ściany domu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 054.jpg
Wyświetleń:	440
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	92160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 214.jpg
Wyświetleń:	1026
Rozmiar:	65,0 KB
ID:	92161   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 238.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	92162   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 137.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	92163   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 260.jpg
Wyświetleń:	1724
Rozmiar:	76,1 KB
ID:	92159  

  3. Dojazd do działki a zakaz wjazdu sam. ciężarowych

    - 29-12-2011 - 21:52 (Szkieletowy bliźniak we Wrocławiu (połówka z płaskim dachem))
    Robię wpisy raz na m-c, z tego wychodzi.

    Grudzień był bardzo pracowity. Sporo się działo. Nie starczyłby mi wieczoru, żeby wszystko opisać. Największym problem okazał się dojazd do działki dla ciężarowych. Z każdej strony naszej ulicy są znaki B-5 (zakaz wjazdu dla ciężarowych). Ponad m-c trwalo załatwienie zgody na postawienie tabliczki, że nie dotyczy naszej budowy na czas 1,5 r - jestem zbytnim optymistą?

    Zostałem projektantem! Sam sporządziłem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dojazd do działki, zakaz wjazdu dla ciężarowych Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1140010.JPG
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	92158  
  4. numerek

    Wczoraj inwestor załatwił w gminie numer naszego domu - 145a
  5. Jak IRYS powstawał cz.22

    Dzisiaj wiało niemiłosiernie, ale nie padało, więc szable....eee pędzle w dłoń i pomalowałem ścianę nad garażem:



    Z rozpędu przyciąłem i przymocowałem też wstępnie podbitkę z panelami wentylacyjnymi







    Tak wygląda to z dołu. ...
Strona 1 z 3