dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Przybyły też okna dachowe - sztuk dwie. Jedno z nich nad klatką schodową, drugie - w naszej sypialni. Trzeba będzie mieć w niej na stałe jakiś stołek (ryczkę ;) bo przy naszym wzroście nie sięgamy oczami a widok póki co uroczy. Co się będzie działo wiosną, kiedy te wszystkie drzewa owocowe zakwitną...

  2. Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie

    Dzisiaj przybył drobny element ale za to jaki kluczowy. Kogut na dachu, niezbędny dla kontrukcji budynku i dla samopoczucia inwestorki. Podchodzimy do niego z lekkim przymróżeniem oka, choć nie da się ukryć że ożywia monotonną połać esówkowatego dachu. A Hania mówi (i chyba wierzy), że "na dachu mamy czekoladowego koguta" :)

  3. Dziennik Budowy Szczepka - Dom pod Skałą

    29.12.2007 KOMINEK


    Słowo się rzekło, wiec musze wkleić nasz pomysł na na kominek.
    geneza tego posłu była prosta. obejrzeliśmy w internecie kilkaset kominków i rustykalne były za rustykalne (czytaj kicz) zaś sci - fi za drogie. Wiec poszliśmy droga po środku. nowoczesny, ale zeby spełniał swoje zadanie.

    Wkład jest tarnava 18 kW - do tego system DGP własnej roboty
    nad kominkiem zbudowane są dwie komory - z jednej zasysane jest ...
  4. Ula na Romantycznej

    Dziś rozpaliliśmy pierwszy raz ogień w naszym kominku - już wiem, że będzie to moje ulubione miejsce odpoczynku w zimowe wieczory.
    :D
  5. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Dzisiaj popracowałem trochę na świeżym powietrzu.
    Parę godzin przewoziłem ziemię zgromadzoną na hałdzie przy budynku gospodarczym w miejsce istniejącego trawnika przy domu rodziców, wcześniej wybierając z niej kamienie i grudy gliny.
    Trochę się zmęczyłem, ale dobrze mi to zrobiło. :wink:
    Teraz siedzę u siebie, popijam winko i czytam dziennik Maksia słuchając audycji w Trójce :D
    Do myślenia dały mi trochę "nocne przemyślenia..." Maksia ...
Strona 1 z 9