dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Odpaliłem kociołek. CWU + podłogówka parter. Piętro jutro, bo nie zdążyłem zamontować naczynia wzbiorczego. Uruchomiłem ogrzewanie mając koniec rury do naczynia w połowie piętra. Wszystko działa zgodnie z planem. Fotki i opis jutro.
  2. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Zryw nastąpił w połowie lipca 2007. Energetyka przygotowała warunki przyłączenia i 30 lipca umowa została podpisana. Fakt faktem że skrzynki nie postawili dokładnie tam gdzie chcieliśmy ale że nie było tak naprawdę do czego się jeszcze podpinać to niespecjalnie zawracaliśmy sobie tym głowę. 30 lipca też, starosta wydał decyzję o umorzeniu postępowania o wyłączenie z produkcji gruntów rolnych. Klasa RV i po sprawie.

    Skrzynka miała stać po prawej, przy drzewkach... ...
  3. Domek AKA-JONEK

    Święta minęły, ale drzwi niestety nie wypiękniały... a właściwie nie zbladły, bo przecież model mi się nadal podoba tylko ten orzech jakby zbyt ciemny. Trudno , mam nadzieję, że kiedyś się przyzwyczaję, albo trochę słońce mi pomoże i spłowieją :). Od wczoraj ruszyliśmy na wietrzenie magazynów/lub portfeli (jak kto woli :lol: ) i mimo dużego zmęczenia coś upolowaliśmy i nie jest to "małe" coś, bo kupiliśmy: kafle do wiatrołapu i kotłowni, gres na cały ...
  4. Sure - fotodziennik budowy

  5. Sure - fotodziennik budowy

    Post się zdublował, więc wrzucam jeszcze trochę (choć mnie osobiście już się znudziło oglądanie profili): :wink:


Strona 1 z 17